Моля някой да сподели!!!!

  • 3 231
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте на всички!!!! Четох в най-различни сайтове за това как да се забременее по-бързо! Заинтересува ме изказването на едно момиче което беше написало да се пият 15 капки анасоново масло с 15 капки мастика от първия до последния ден от цикъла и нещата ставали!
Въпроса ми е дали някой от вас е пробвал тази рецепта и имало ли е ефект след това!!!!

# 1
  • Мнения: 3 154
Много ясно, че след един "облак" (мента и мастика) ще те избие на секс, а както знаем бебета така се правят Mr. Green

Сега сериозно - не съм чувала никога такова нещо... Правете си секс и т'ва е.

# 2
  • Мнения: 40
Такива рецепти не ми вдъхват особено доверие Simple Smile То не пречи да се пробва, но едва ли може особено много да се разчита на кухненски номера в спалнята  Blush

# 3
  • Мнения: 365
Здравейте!Според мен е малко противоречиво,защото нали пиенето на алкохол при някои пречи на забременяването! newsm78

# 4
  • Мнения: 40
Е, тук говорим за някакви капки, едва ли това би бил проблемът Simple Smile И едва ли въобще би имало проблем с това, освен ако не вреди в чисто психически план Simple Smile

# 5
  • Мнения: 365
Е да права си ,поне няма да навреди,ако не помогне! Wink

# 6
  • Мнения: 862
При добро здраве и редовен секс няма да имаш нужда от анасон и мастика  Peace
Следи си овулацията, правете любов и дано скоро се преместиш в друг подфорум  Peace

# 7
  • Мнения: 421
Дълбоко се съмнявам, че 15 капки мастика биха се отразили на каквото и да било.

# 8
  • Мнения: 6 991
Ох  Laughing
Иде ми да ти кажа да пиеш мастика и да чакаш щъркела на терасата.
 Mr. Green

Аз лично с рецепти не се хващам, като стане - стане.
То не пречи да се пробва, но едва ли може особено много да се разчита на кухненски номера в спалнята  Blush

А може и спални номера в кухнята Mr. Green Малко разнообразие в бебеправенето.

# 9
  • Мнения: 9 973
пробвайте,не пречи нищо Mr. Green

# 10
  • Мнения: 92
Ох  Laughing
Иде ми да ти кажа да пиеш мастика и да чакаш щъркела на терасата.
 Mr. Green

Аз лично с рецепти не се хващам, като стане - стане.
То не пречи да се пробва, но едва ли може особено много да се разчита на кухненски номера в спалнята  Blush

А може и спални номера в кухнята Mr. Green Малко разнообразие в бебеправенето.


В кухнята пробвахме но не стана!!! Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 17
Ами според мен това са си чисто и просто трикове за успокояване на психиката. Внушението е голяма работа  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 092
Не съм чувала , но и аз си мисля че всичко това се прави с цел да се успокой психиката ...
Дано скоро се похвалиш че си бременна  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 975
Незнам колко помага и как ,но искам да ви споделя аз при каква жена попаднах Shocked.
Баячка ли е гледачка ли е незнам но ми препоръча следното:Съпруга да пие всяка сутрин 500г козе сурово мляко,жената да пие всяка вечер 50г мастика в която се капват5капки ментово масло,пие се на екс Laughingпреди лягане,и двамата да пият всеки ден чай от магарешки бодил.И аз го спазих всичко това,незнам защо,но се чувствах като удавник за сламка,всяка е имала такива моменти , и може да не вярвате но имах така желаните 2 чертички,но за кратко,прокървих в първите дни .И до ден днешен си задавам въпроса кое помогна за макар и краткото ми щастие,психиката или ...

# 14
  • Мнения: 1 217
Бабет е знаела някакъв трик,не е вчерашна тя Mr. Green Иначе по темата,всичко което не е вредно не виждам защо да не го пробваш.И най-важното е да си спокойна психически,да не мислиш непрекъснато за това.Една приятелка дълго време не можа да си има дете,ходи къде ли не,всички и казваха,че е здрава.Накрая стана,когато най-малко очакваха.

Общи условия

Активация на акаунт