ПСИХОЛОГИЯ

  • 20 814
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
ЗДРАВЕЙТЕ,НЯКОЙ ОТ ВАС МОЖЕ ВЕЧЕ ДА СА МЕ ЧЕЛИ,НО МЕ ПРАТИХА ТУК ДА ПИША. КАЗВАМ СЕ ЛИЛИЯ,НА 24 ГОДИНИ СЪМ,ЩАСТЛИВО ОМЪЖЕНА С ДЪЩЕРИЧКА НА 7 МЕСЕЦА. МНОГО СЪБИТИЯ МИ СЕ СТОВАРИХА ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА МИ И АЗ ИЗПАДНАХ В ДЕПРЕСИЯ.МАЙ МЕСЕЦ РОДИХ,А АВГУСТ,БЛАГОДАРЕНИЕ НА СИЛНА ВОЛЯ И БИВШАТА МИ ПСИХИАТЪРКА АЗ ИЗЛЯЗОХ ОТ ДЕПРЕСИЯТА.НО СЕГА СЪМ МНОГО ТЪЖНА И ОТЧАЯНА ОТНОВО,ЗАЩОТО ПСИХИАТЪРКАТА МИ НЕЖЕЛАЕ ВЕЧЕ ДА МЕ ЛЕКУВА.СТРАННО, Е ЧЕ СПОДЕЛЯМ И СЕ ПРИВЪРЗВАМ КЪМ НЕПОЗНАТА,НО ТОВА Е ФАКТ.ТЯ МНОГО МИ ЛИПСВА И АЗ ИСКАМ ОТНОВО ДА Я СПЕЧЕЛЯ КАТО МОЙ ЛЕКАР,НО ТЯ НЕ МИ ДАВА НИКАКВИ НАДЕЖДИ.КАКВО ДА НАПРАВЯ?

# 1
  • Мнения: 2 475
Aмeлия кой те е пратил тук да пишеш?И защо?
Съжалявам за депресията ти,но най-добре си намери друг психиатър.Явно наистина се нуждаеш.

# 2
  • Мнения: 78
Защо изобщо ти е нужно това?

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 22:01 от Taни

# 3
  • Мнения: 81
И БИХ ИСКАЛА ДА РАЗБЕРА ДАЛИ НЯКОЙ Я ПОЗНАВА И С КАКВО ВПЕЧЕТЛЕНИЕ Е ОСТАНАЛ ОТ НЕЯ. ТЯ Е ОТ ПЛОВДИВ,ПСИХИАТЪР И ПСИХОТЕРАПЕВТ Е.КАЗВА СЕ Д-Р ВАЛЕНТИНА МАЙСТОРОВА. МНОГО МИ ПОМОГНА И ЩЕ СЪМ И БЛАГОДАРНА ВИНАГИ,ЗА МЕН ТЯ Е НАЙ-ДОБРАТА В ТАЗИ ОБЛАСТ.БЛАГОДАРЯ ВИ

# 4
  • Мнения: 78
Кат ти липсва жената, покани я на кафе, бе, що трябва да те лекува

# 5
  • Мнения: 81
ФИЛ,ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ГРУБ?РАДВАШ СЕ НА ЧУЖДОТО НЕЩАСТИЕ ЛИ? АМИ НЕЗНАМ КОЙ ТОЧНО МЕ ПРАТИ ТУК ДА ПИША.МОГА ЛИ ДА ПИША ТУК ИЛИ И ВИЕ ЩЕ МЕ ПРЕПРАТИТЕ.

# 6
  • Мнения: 78
Не бе, пиши си, затова са форумите.

Имам само две молби към теб.

1. Моля те не пиши само с главни букви, трудно се чете, и в интернет е равносилно на крещене.
2. Помисли дали ти липсва жената като личност или лечението само по себе си.

# 7
  • Мнения: 81
ТОЧНО ЗАЩОТО Я ПОКАНИХ НА КАФЕ И ТЯ МЕ ОТРЯЗА И НЕЖЕЛАЕШЕ ДА МЕ ЛЕКУВА ВЕЧЕ. МЕЖДУ ЛЕКАР И ПАЦИЕНТ НЕМОЖЕЛО ДА ИМА ПРИЯТЕЛСКИ ЧУВСТВА И БИВШИ ПАЦИЕНТИ НЯМАЛО.

# 8
  • Мнения: 81
извинявайте за големите букви и да тя ми липсва като личност,липсва ми и общуването с такива интилигентни хора.

# 9
  • Мнения: 78
Така. Дойдохме си на думата. Значи не ти липсва лечението, а личността.

Според мен тя е права. Може и да е лошо за теб, но мисля, че не трябва да я виждаш, поне за известно време. Би ти напомняло причината, поради която си имала нужда от лечение, и би спомогнало тази депресия да се върне, с нова сила, просто защото докторката е пред очите ти.

Това мисля аз. Предполагам, че подобно нещо би ти казала и тя.

Съветът ми - изчакай. Нека мине време, закрепи се в нормално състояние. След, да речем половин година, мини случайно оттам, виж я, пийте по кафе, подновете приятелството си. Подчертавам - приятелство, не лекар-пациент

# 10
  • Мнения: 81
някой познава ли я и ще ми даде ли съвет как да я спечеля или забравя по-лесно

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
момиче, преди 3 дни в един друг форум ти уж се закле, че вече си тръгнала при друг психиатър и се подобряваш.
сега какво стана? колко форума смяташ да обиколиш и от колко форума трябва да те изгонят, преди да проумееш истината?

# 12
  • Мнения: 1 877
 Thinking Това тук нещо на лИбоФ повече ми прилича bowuu

# 13
  • Мнения: 81
да ходя вече при друг,но тази "болест" не се лекува бързо. и jam тук мога да пиша за каквото си искам,на тебе приятно ли ще ти е да те гонят от всички форуми и теми.съжалявам,но тук ще пиша за това,което ме вълнува в момента.

# 14
  • Мнения: 372
какъв е проблемът тази лекарка да те приеме, та ти си пациент и тя няма право да не ти дава час. Просто се обаждаш и се записваш. Ако сега по празниците тя е заета, изчакваш, те да приключат и все някога пак ще е на работа и ще те приеме.

Общи условия

Активация на акаунт