След празнично :)))

  • 973
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Как разтоварвате организма си след тежките софри по празниците?
Споделете, моля, идеи за бързо влизане във форма, защото усещането е .... неприятно  Embarassed Embarassed Embarassed
Толкова ми е тежко, че ме мързи дори да спортувам, ето днес пропуснах фитнеса, без причина конкретна. Някакъв омагьосан кръг е това.

# 1
  • Мнения: 673
Ами май човек не трябва да се отпуска дори по празниците. Колкото и смешно да е, наистина за 2-3 седмици можеш да върнеш постигнатото за 2-3 месеца. Аз съм само с 1 кг отгоре, но не съм се уливала много по трапези. Е, имаше малко алкохолни изкушения с повече фъстъци и др. ядки.
Правете спорт или движение, който ви е приятен. Сега има сняг, изкарайте децата с шейните, няколко спускания и катерене на баира, смях и веселие ще върнат добрия ви тонус  Peace 

# 2
  • Мнения: 40
Аз направих една луна и се оказа, че не само съм задържала, но и съм малко минус. Така че съм доволна от себе си. Е, разбира се не съм прекалявала по празниците и се надявам да не прекаля и по идващите такива.

# 3
  • Мнения: 4 678
Спорт Hug
Относно храненето по празниците...зависи кво ядете..моето хапване е ..същото...като другото време през годината Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ами и аз ям, каквото по принцип, но в по-големи количества очевидно Laughing
И това се дължи на факта, че застояването в къщи на маса е много по-често, отколкото в делничните дни. Иначе диети не спазвам, освен изградените ми хранителни навици. Не мисля, че съм качила килограми, просто ми е тежко, мнооого тежко Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 678
Ами и аз ям, каквото по принцип, но в по-големи количества очевидно Laughing
И това се дължи на факта, че застояването в къщи на маса е много по-често, отколкото в делничните дни. Иначе диети не спазвам, освен изградените ми хранителни навици. Не мисля, че съм качила килограми, просто ми е тежко, мнооого тежко Simple Smile
..на мен ми е..ама на сутринта правя едно кардио..на вело за 30-40 мин...и съм екстра Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
А вечер става ли?
Щото аз преди малко.

# 7
  • Мнения: 4 678
А вечер става ли?
Щото аз преди малко.
Става Hug

# 8
  • Мнения: 673
Моето вело:   hahaha

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз следпразнично се чувствам мноого мазна. От вчера съм на разхлабващ чай, много айрян и вода. Наблягам на белтъците. Днес ще мъча пак този режим.

# 10
  • Мнения: 865
И аз се чувствам не във форма.Кантара не го отчита ,обаче ми е едно некомфортно.Няма как по празниците да не се наруши цялостният режим на човек.То не бяха вечери,гости,обяди...От снощи съм на лека вечеря-салата,през деня хапвам плодове.Тренирам в къщи и гледам да не пропускам,че после трудно се постига загубеното.

Общи условия

Активация на акаунт