Не ходете в ьотел " Елица" на Витоша

  • 1 282
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Мили приятели днес си направихме една чудесна разходка на Витоша!!! Бяхме компания от 20 човека! Решихме да отидем някъде да хапнем и понеже навсякъде беше пълно решихме да отидем в хотел " Елица ". Всичко вървеше добре, след като ни взеха поръчките. Почна едно чакане близо половин час! Поръчките се носеха една по една! Приборите ни ги даваха накрая, отношението на сервитьорките беше отвратително, някои поръчки даже не ни ги донесоха и накрая ни сервираха че затварят защото са до 15:00 часа!!!А забравих да кажа, порциите бяха толкова малки колкото за едно 3-4 годишно детенце!!! Такова отношение никога не сме виждали даже в най- обикновенна кръчма! Ако решите да се нахраните като хората и да си изкарате добре не ходете там!!!!! Благодаря Ви за разбирането!!!!

# 1
  • Мнения: 2 241
Ммм тази хижа никога не ме е привличала, още повече, че ми е известна с разни по-интригуващи неща...  Crazy като място, където Мачовците водят улова си за вечерта и разни други по-живописни изживявания   Thinking

# 2
  • Мнения: 4 406
Благодаря за информацията.
Аз често ходя по Витоша и сядаме някъде за обяд. Но определено там няма да отида.

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 435
На Витоша (с малки изключения) навсякъде по хижите и "хотелите" обслужването и храната са  SickSick Да не говорим, че цените са абсолютно неадекватни на това, което се предлага. За съжаление!

# 4
  • Мнения: 92
Да права си! Миналата седмица платихме 30 лв за 4 шкембета, 3 пил. супи по 3-4 кюфтета и кебапчета и 6 филии хляб!!! Не знам какви са цените но ми се стори малко множко!!!!

# 5
  • Мнения: 3 695
Да права си! Миналата седмица платихме 30 лв за 4 шкембета, 3 пил. супи по 3-4 кюфтета и кебапчета и 6 филии хляб!!! Не знам какви са цените но ми се стори малко множко!!!!
множко са  ooooh!

# 6
  • Мнения: 19 475
Е добре, има ли някакво местенце на Витоша все пак, където човек може да отиде, да хапне и в крайна сметка да остане доволен?

Общи условия

Активация на акаунт