Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте ,мами!Търся  добър детски офталматолог за отпушване на слъзен канал ,претърпяхме неуспешно сондиране  на 1г 2м ,сега  сме на 1г 9м и оченцето продължава да ни сълзи и от време на време да се възпалява.Много ще съм благодарна ако ми дадете  контакти на добри очни лекари в София,нашето сондиране беше във клиника "Вижън",но нуеспешно.Ще чакам да споделите при вас как мина сондирането и къде го правихте и ако може телефони на офталматолози,за да си запиша час за преглед.

# 1
  • Мнения: 413
пиши на др Константинов,той ще те насочи къде да отидете -успех Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332940.0

# 2
  • Мнения: 1 217
д-р Димитрова ,Токуда, детски офталмолог.

# 3
  • Мнения: 1 484
И  моя  син  беше  със  две  неоспешни  и  само  се  отвори.Доколкото  са  ми  казвали  трябва да се изчака  да  порасне.Зимата  е  нормално  да  салзи  от студеното  се стисняват  още  повече  каналчетата.Ако  искаш  ми  пиши на   лични  ще  ти  помогна с  каквото  мога.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Можеш да попиташ тези мами http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285810.270
От тях ще получиш най-точна и полезна информация.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Препоръчвам ти д-р Методиева от мед. център Евроздраве на Петте кюшета - изключително мила и кадърна, работи с НЗОК. Дъщеричката ми е нейна пациентка  Hug

# 6
  • Мнения: 51
Препоръчвам ти д-р Методиева от мед. център Евроздраве на Петте кюшета - изключително мила и кадърна, работи с НЗОК. Дъщеричката ми е нейна пациентка  Hug
здравей,да те попитам вие със същия проблем ли сте като нашия-и може ли телефони за контакт с тази лекарка

# 7
  • Мнения: 24
Здравей!
И ние имахме запушено слъзно каналче и благодарение на доктор Алек Топов сега сме ОК!Преди беше в Медицинска академия, но сега мисля че работи и в  Токуда.
Успех!

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Здравейте ,мами!Търся  добър детски офталматолог за отпушване на слъзен канал ,претърпяхме неуспешно сондиране  на 1г 2м ,сега  сме на 1г 9м и оченцето продължава да ни сълзи и от време на време да се възпалява.Много ще съм благодарна ако ми дадете  контакти на добри очни лекари в София,нашето сондиране беше във клиника "Вижън",но нуеспешно.Ще чакам да споделите при вас как мина сондирането и къде го правихте и ако може телефони на офталматолози,за да си запиша час за преглед.

Потърси в телефонния указател телефона на д-р Джоно Ангелов. Живее на ул. "Прага". Той е първият офталмолог в България, който започна да прави такива операции. Сега е пенсионер, но децата му са с неговата специалност. Освен това в нета има информация за него - пишеш Джоно Ангелов в търсачката и четеш.  Hug

Момичета, честита Нова Година. Да сте живи и здрави, щастливи, успешни и богати!

# 9
  • София
  • Мнения: 259
д-р Димитрова ,Токуда, детски офталмолог.

И ние при нея правихме отпушването, доволна съм, всичко мина добре и без излишен стрес.

# 10
  • Мнения: X
Ние минахме по каналния ред- Детска очна клиника към Александровска болница. Д-р Рада Иванова прави отпушването. Имам добри впечатления от нея, чувала съм и добри отзиви за нея- професионалист. Дори ни пуснаха да си дойдем да спим у дома, а рано сутринта отидохме за манипулацията. Мина успешно и няма сълзене. През онзи период доста инфо прочетох и знам, че при много дечица се получава ново запушване, при други минава от самосебе си. Е, при нас нямаше как да стане, мембраната била много дебела, каза лекарката.
Желая да намерите най- добрия лекар и да минат успешно нещата!

# 11
здравейте мами,препоръчвам ви офталмолозите в Александровска или Окръжна болница.д-р Лолова в окръжна примерно е много добър специалист и ще ви обърне нужното внимание Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 214
Д-р Облашка -  Вита.Не стигнахме до сондиране.

Общи условия

Активация на акаунт