Отговори
  • Мнения: 1 014
Момичета, помагайте. Сега се връщаме от спешен кабинет, малкия отново е с температура, а все още пие антибиотик. Лекарката каза, че не е необходимо да го сменяме антибиотика. Смята, че това е ново вирусно заболяване, заради отслабената от антибиотиците имунна система. Изписа му Изопринозин, а аз забравих да й кажа, че заедно с антибиотикът той пие и Ериус. Няма как да се свържа с нея сега, а тя каза, че най-добре е да го почнем веднага. Утре ще звънна на личната, колкото и неудобно да е, но сега се чудя да го давам ли този Изопринозин. На упътването пише да не се прилага с имуносупресори, не знам антихистамините, и специално Ериуса такъв ли е . Има ли някой на който лекар да е изписвал и двете лекарства едновременно?

# 1
  • Мнения: 7 201
...но сега се чудя да го давам ли този Изопринозин. На упътването пише да не се прилага с имуносупресори...
Полза от Изопринозин не съм видяла,само дето още 1 доп. химия,с която да натъпча детето си.Според мен по-добре му вземи една Ехинацея или Клеева тинктура,за да му подсилиш имунитета,отколкото тия боклуци.(мое мнение) Peace
А Ериуса си го давай,комбинирала съм ги.Но пак можеш да се консултираш и с лекар.
Скорошно оздравяване на детенце желая! Hug
ПП:И още нещо-вирусните инфекции не се лекуват с АБ! Naughty Още повече отслабват имунната система,тъй че добре си направете изводи за тази лекарка! ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 014
Благодаря ти. Антибиотика беше с причина даван по антибиотикограма. Имаше бактерии в носа, изчакахме 3-4 дни, вдигна и температура и го почнахме. Трябваше са го пие 12 дни, а на десетия - пак температура. Ох не знам вече какво да правя, и клеева тинктура съм давала, и ехинацея и пак  си ходи болен. Откакто е на градина е все така - за три месеца - 3 антибиотика и все с бактерии в носа или гърлото. Хич не съм по химиите, ама от три месеца си наблъсках детето с лекарства. Преди градината не е боледувал почти, сега си навакса.

Общи условия

Активация на акаунт