какво правим с календарите

  • 3 282
  • 48
  •   1
Отговори
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Провокирана от друга тема,да попитам -къде във дома си поставяте календарите?И ползвате ли ги за нещо  newsm78Случва се на всяка нова година да имам 3-4 подарени фирмени календари и ги изхвърлям EmbarassedКакво правите с вашите?

# 1
  • Мнения: 2 013
Нямам нито един вкъщи. Не бих си сложила. Имам в офиса. А фирмените, които ми подаряват, подарявам от своя страна на хора, които си ги ползват.

# 2
  • Мнения: 2 448
подарявам ги на баба ми и дядо ми, много си падат. И понеже не съм само аз дето им подарявам си ги кичат във всяка стая по един, че и по два.  Laughing
Тази година са им подарили с гола мацка - рекламен голям и са го сложили в коридора дискретно скрит зад закачалката.  Laughing

# 3
  • Мнения: 22 343
У нас от както се помня е имало календар. В началото се използваше просто за да показва датата и човек да се ориентира.
След като дома се превърна в нещо като офис, календара придоби съвсем друго значение. )) По него се отбелязва всичко важно, срещи, събития и т.н. За това и винаги търсим голям календар с повече място в кутийките на датата, в които да може да се пише. )))

# 4
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
И аз не вярвам ,че календарите вече имат приложение -по- възрастните им се радват ,но на нас  newsm78 #CrazyИ няма значение какъв е ,естетичезки и т.н.-не се вписва никаде... Cry

# 5
  • Мнения: 581
 Ползвам само определен вид календари.Имам един в кухнята и един в хола.И задължително един със снимка на детето.Хвърлям подарените фирмени календари.

# 6
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Даже и с детето не си поръчвам календар  Embarassed

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ползвам само работен календар. А подарените ми календари от клиенти, които са стигали бройка около 30 ги раздавам на бабите, на комшиите, на колеги на майка и така. Те са ме научили че всяка година имам в излишък и ми искат. Не ги изхвърлям, тъй като ми  е съвестно, доста са луксозни и красиви.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 524
Един използвам, другите ги прибирам и ги използвам например при боядисване на яйцата, давам да си играе малката, подарявам на баби, слагам на шкафа на остъкления балкон и сменям след седмица - мързелива работа, вместо да бърша шкафа всяка седмица, го правя веднъж на месец.  Embarassed и  все за такива неща ги ползавам.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Задължително имам поне един календар в нас, другите ги раздавам или изхвърлям.И да,ползвам го  Peace

# 10
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз директно съм помолила от определени хора да не ми подаряват календари.  Peace

Слагам един в кухнята, гледам да е с някаква кухненска тематика  Mr. Green и един настолен на бюрото си (реално ползвам само него по предназначение).

Най-много да ми подарят един излишен, пазя го за рисунки от обратната страна на листата, за разни презентации и прочие...

# 11
  • Мнения: 2 131
Поръчахме календари в яслата на детето повече заради бабите и дядовците. У дома не слагам никакви календари по стените, не ми харесва въобще. В офиса имаме, естествено.

# 12
  • София
  • Мнения: 746
Аз обичам календари,имам един в стаята,на който са снимани децата,и един в кухнята,работен,на който си отбелязвам какво имам да правя.Даже, големия проблем ми е,че не мога да си намеря работен.Виж,от малките,използвам един,който ми седи в протмонето,а другите ги давам на децата,или ги хвърлям.

# 13
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Един в кухнята, един в хола, другите на бабите. Излишните и старите ги слагам под фритюрника и ползвам по Великден Peace

# 14
  • Мнения: 242
Работен задължително,стои в кухнята!А,и на календара да са отбелязани всички празници.

Общи условия

Активация на акаунт