Химичен пилинг

  • 860
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте на всички и Честита Коледа!
Честито и на всички именници днес.Здраве, щастие и късмет на всички.
Днес бях на първия си химичен пилинг, който ме бе препоръчан след консултация с дерматолог.Самата процедура ми я направи той, но траеше около 5 мин. Проблемът ми е акнетична кожа в областта на брадичка, чело и най- силно изразено по шията.Чакат ме още 7 процудури едновременно с това пия и антибиотик по схема.Ако някой е имал сходен проблем нека да сподели. След процедурата нито зачервяване имах нито нищо и дали ще има ефект и не трябва ли да се беля да ми се поднови кожата.Оххххххх много въпроси ама нещо не ми е ясно самата процедура.Чакам споделени опити.И не мога ли да си го правя у дома вместо да давам по 40 лв. за по 5 мин.

# 1
  • Мнения: 2 448
Ооооо, не те съветвам химичен пилинг в домашни условия да правиш.  Stop
Лично аз никога не съм се сблъсквала с подобен проблем, но моя много близка приятелка с проблемна кожа години наред се бори с проблема и се е подлагала нееднократно, като накрая самата тя завърши такива специализирани курсове и сега от няколко години се занимава професионално с това. Виждала съм я след химичен пилинг, задължително зимните месеци си го правеше, за да не се излага кожата на силно слънце, много специализирана медицинска козметика (кремове) след процедурите и т.н. Но като знам с каква кожа беше , а сега как е, направо не е същата.

Общи условия

Активация на акаунт