На кой подарък се зарадва най-много детето ви?

  • 4 537
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Дъщеря ми още миналата година си мечтаеше за "My Little Pony" - това, което пие мляко. И тази година Дядо Коледа й го донесе. Не съм предполагала, че толкова много ще се радва на това пони и затова не го получи още миналата година. Явно съм бъркала, а тя, милата, не знам защо не обели дума цяла година и сега чак в началото на декември, когато я попитах какво иска Дядо Коледа да й донесе, започна да говори за това пони. Радостта й е огромна - сякаш досега никоя играчка не й е правела такова впечатление. Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 959
Радват се най много, на една надуваема къща за игра и скачане.
Всички останали подаръци, са прилежно разхвърляни и забравени вече...

# 2
  • Мнения: 9 814
Зарадва се и на трите подаръка от Дядо Коледа, защото бяха поръчани от нея и още в началото на декември писа писмо на добрия старец.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
най-много се зарадва на едни бои, досега не беше рисувала с четка. Те бяха част от подаръка в детската градина, като се прибра вечерта, седна да рисува, едва я накарах да спре и да си легне-  доста след нормалното за нея време за лягане. И следващите дни постоянно с тях се занимава ...

# 4
  • Мнения: 6 441
Не ги подарих всичките наведнъж,за да има време да им се порадва.Но радостта беше огромна за едно влакче,което си беше поръчано.Прави рекорд,като вече около 9 часа не се е отделял от него и продължава да си играе Shocked

# 5
  • Мнения: 7 201
На всичките им се радва-все пак си ги поръча в писмото. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 9 848
Мими/на 4г/ най-много се зарадва на един комплект пъзели за Мечо пух-10 пъзела с различен брой части всеки.Този подарък не си го беше поръчвала,но и направи най-силно впечатление.И на една книжка -Моите първи цифри,също непоръчан подарък.
Бубка се зарадва най-много на една китара с различни звуци и подобно пиано.

# 7
  • Мнения: 1 520
На това, което си беше поръчал - нинджа компютъра.  Peace

Но най-много си игра тия два дни със зъболекаря, за които обърнах София.  Grinning (Накрая имах усещането, че за мен си го купувам, такова търсене падна). То не беше правене на зъби, шини, език, накрая и пица и му направи.

# 8
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Цецко се зарадва най-много на един голям багер и на пъзели Макуйн-10 пъзела в една кутия!

# 9
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Малкия страшно много се зарадва на една дървена ферма с животни,но той по принцип си обича животните...а големия получи разни допълнения към дървения влак-тунелче,мосче и допълнителни линии и още едни комлект влак и сега като редим релсите става цялата стая и давмата си играха рекордно време...
А може ли линк към този комлект от 10 пъзела ,ако ог има в интерент или поне някой да даде снимка или фирмата производител...
Баткото се зарадва и на два дървени пъзели на Едука-единия с Мечо Пух,другия с Пинокио...

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Винаги си е мечтала за голям дворец за кукли. Сега го получи и е много щастлива.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
В момента сме на вълна коли, камиони, багери и т.н. Всичко, което е на колела е на почит. Mr. Green

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Най-много се зарадва на конструкторите на Колите и не влакчето.

# 13
  • Мнения: 3 718
Най много се зарадва на един комплект за готвене, тенджерка, тиганче, бъркалки разни... Колко супа е наготвил от тогава  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 448
На костюм на Спайдърмен само че черен.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт