Молба за съвет-пристъп на напъване,кратко задържане на дишане и треперене!

  • 1 043
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,извинявам се че за втори път публикувам въпроса си,но много се притеснявам.
Имам син на 1г.,който от около 3-4 седмици,започна да получава някакви,странни,спазми,гърчове или нещо такова.
Изведнъж без причина или повод,както си лази,ходи,седи или лежи изведнъж застива,почва да трепери,задържа дишането си,напъва се и почервенява,всичко това за 5-10 секунди и без да проплаче дори,след това продължава да е спокоен все едно нищо не е станало.
Имахме проблем с така наречените Е.коли но антибиотика,който му давахме 10 дни свърши,а той все още се напъва по 1-2 пъти дневно,понякога и не се напъва цял ден а само вечерта/или поне не сме го забелязали/.
Моля, ако някоя от Вас е имала подобен проблем нека сподели,защото много се притеснявам.Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 2 015
Аз подобен случай не съм имала, но според мен тичай на док.

# 2
  • Мнения: 12
Искам да добавя,че се консултирах с педито,тя даже видя как се напъва и нищо логично не ме посъветва,просто каза да излекуваме първо Е.коли-те и тогава да видим,но проблема явно още го има,моля дайте ми съвет.

# 3
  • Мнения: 8 242
Според мен се консултирай с невролог  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 376
По-добре потърси поне още едно лекарско мнение.

# 5
  • Мнения: 12
Ако някоя мама случайно знае за подобен проблем нека да пише,а аз със сигурност ще взема още мяколко лекарски мнения.Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 3 116
Каки и според мен консултация с невролог  Thinking

# 7
  • Мнения: 12
Току що го изкъпахме в коритото и пак го направи за няколко секунд,но неможах да разбера дали не изпишка няколко капки....Уфф в понеделник ще го заведа на лекар задължително.

# 8
  • Мнения: 8 242
Хм, наистина може да го прави за да се изпишка Simple Smile)
Я го остави малко без памперс и го следи за това Simple Smile Дано да се окаже нищо  Praynig

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
най добре е да го заведеш на лекар. Дано не се окаже нищо сериозно!

Общи условия

Активация на акаунт