ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 078
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 381
Честит Рожден Ден с малко закъснение на Мъри, Алекс и Мартин!
Честита 3-та годинка на днешният рожденик Калоян!
Мили деца, растете здравички, весели и любопитни!
За гордите им майчета:

# 196
  • Мнения: 690


 hbday happy bd birthdayЧестит 3ти рожден ден на Калоян!!! Нека да е много здрав, усмихнат и късметлия!!!

 cheers

Вивка, весел празник!!!

# 197
  • Мнения: 2 126
Честит Трети Рожден Ден на Калоян!Да расте здрав,усмихнат и голяма упора на мама!



ВИВКА,да си все така всеотдайна мама на малкият принц!

# 198
  • Мнения: 3 336
Честито и от мен на патерица на Калоян  bouquet Вивка, да ти е  здрав, силен  и усмихнат Heart Eyes



Илиндичка, моя Ники има същите проблеми. Още по-миналата година му поставиха диагноза астма. Алергична. Сополи, кашлица и ухо. Същата картинка Rolling Eyes Само дето лятото когато го заведох на Елена се изчисти и от кашлица и от сополи и то само за едно денонощие. Сигурно е от климата в планината, но ефекта беше поразителен. Оттогава ми е боледувал май само 2  пъти. Плюс че го спрях от ясла и това също ми се струва че даде ефект. Пожелавам ти Сами да се оправя вече и всякакви подозрения за астма да останат в миналото  bouquet

# 199
  • Мнения: 4 490
Вивка, Людмилана, Клео, Майченце, Гушанка, Позор, Бордима и всички останали с пораснали дечица:

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖДЕНИЧЕТАТА, ЖИТЕЙСКИЯТ ИМ ПЪТ ДА Е ДЪЛЪГ И ЛЕК, ПРЕПЯТСТВИЯТА ДА ПРЕСКАЧАТ С ЛЕКОТА, ДА ВПЕЧАТЛЯВАТ С УМ И КРАСОТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!

Това е за вас, мили мами!


Ние сме ОК, здрави и двамата (вече, бързо ме излекуваха), Стефан знае, че утре има РД, но мисли, че става на 2 години. Или на пет.  Rolling Eyes Във всеки случай не и на три, но както и да е.
Днес занесох малка почерпка в яслата - три малки пакетирани торти и сок. Специална торта за РД не съм поръчвала, в Макдоналдс осигуряват една, аз ще донеса още една малка, която мисля да взема от "Неделя".
Малко ми е мъчно, че сме в намален състав, най-вече че Маци го няма Sad, но бабите ще му организират купон в чест на РД на батко му. Тати пък ще черпи колегията в Белгия, така че няма само ние да празнуваме.  Grinning Нямам сносен фотоапарат, че тати го взе с него, но ще помоля приятели да носят и се надявам, че снимки ще има.
Това е за сега от мен, весели празници на всички и да нацелувате децата!
П.П. Илиндичка, Сами е страхотен с риза и вратовръзка.  Heart Eyes Съжалявам за притесненията ви, стискам палци всичко да е наред!  Hug

# 200
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСА, СТЕФАН, ВИКТОРИА И АЛИ ЙОСЕФ!!! Здраве и щастливи грейнали очички!



Честити ви порастнали съкровища, Вили и Ани!!! Много да ви радват!



Със закъснение, но с много топли и приятелски чувства - честит рожден ден на юнака Калоян!!! Вивка, само радост да ти носи голямото момче, да е здрав и да расте умен...като мама! Hug Hug Hug

# 201
  • София
  • Мнения: 615
Ан Ан и Виличка честити ви пораснали сладурковци! Да са здрави и щастливи, както са красиви!
Очакваме с нетърпение и много въодушевление, за празника да ти разкажете и снимки да покажете!
Същото важи за Вивка, да пише без да се подсмихва!

# 202
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Стефан,Виличка,Вики и Али Йосеф!!!



Виличка,АнАн,да са ви живи и здрави дечицата!Пожелавам ви хубав празник,с много усмивки и много подаръци!



Аз се присъединявам към апела на Неда-искаме снимкиии! HugИ наистина,къде се изгуби Вивка?Чакаме да се представи със снимков материал,поне аз със сигурност! Heart Eyes
Мишленце,аз знаеш ли какво забелязах-като бяхме на морето,топлия и влажен климат определено успокои кашлицата,тук се почна наново.Чакам с нетърпение по-честите и слънчеви дни! Simple Smile
И ние довечера сме на рожден ден,на онова синеокото срадурче от снимките,които бях постнала.Става на една годинка,душичка,ама много е сладко ви казвам!И сега отиваме със Самуил да изберем подарък,разбрали сме се да слуша,понеже разчитам и на неговия избор! Outta Joint

# 203
  • Мнения: 2 553
Момичета, милата ми кукличка днес навършва 3 годинки!!! Да ми е много здрава, весела, щастлива, умна и игрива!!!

Благодаря ви за пожеланията!

Почерпете се за нейно здраве!


# 204
  • Мнения: 4 490
Виличка, да ти е жива и здрава кукличката! Пожелавам й щастие и късмет!  Hug
От сърце благодаря за топлите пожелания, пожелавам си ги и аз - за моите синчета и за вашите сладурчета!  Hug
Празникът в Макдоналдс приключи, не съм въодушевена (не заради персонала или организацията, бяха на ниво), но както и да е - трябваш да се отчетем. Снимки ще има, просто чакам и на мен да ми ги пратят.  Wink
Ох, след половин час ще "раждам" hahaha, ще се отдам на хубави спомени и ще забравя ядовете.  Grinning Цунки и лека нощ!

# 205
  • Мнения: 690
 nbirthday newsm67 Tada
Макар и със закъснение искам да честитя рожденните дни на Стефи и Али!!! Бъдете много здрави, м  bouquetили дечица! Виличка, АнАн, честити ви порастнали мълчугани!

cheers baloni
Честито на вчерашните и днешните именници!

happy bd hbday
Честит 3-ти рожден ден на и на днешните празнуващи: Александра на Жени, Дарис на Лисана, Никол на Флорал и всички други празнуващи! Здраве и мноого усмивки!

# 206
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден  на
Алекса             и          Стефан   !!


Здраве , късмет, щастливо и безгрижно детство!

Ани , Вили за вас



Честита Трета Годинка на
Ала,Дарис , Никол и всички празнуващи!


Здрави , весели щастливи и
все така красиви!!


За гордите майчета на сладките зайчета!!

# 207
  • Мнения: 4 490
 newsm59 ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛИНА, АЛЕКС, ДАРИС, НИЯ, НИКОЛА И НИКОЛ! ДА БЪДАТ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ПОСЛУШНИ, ИГРИВИ, ЩАСТЛИВИ, УМНИ И ЛЮБОЗНАТЕЛНИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА СЕМЕЙСТАВАТА ИМ!  newsm59
 newsm51  newsm51  newsm51

Ето и малко снимки от нашия РД.  Grinning

http://i168.photobucket.com/albums/u174/anetaz/IMG_1635.jpg
http://i168.photobucket.com/albums/u174/anetaz/IMGP0320.jpg
http://i168.photobucket.com/albums/u174/anetaz/IMG_1627.jpg
http://i168.photobucket.com/albums/u174/anetaz/IMG_1620.jpg

# 208
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
 Flowers SunflowerЧестит имен Ден на всички именници (от днес  и вчера  Embarassed) Flowers Sunflower

Благодаря на всички за прекрасните пожелания! Hug Heart Eyes
Вчера празнувах ме РД на Калоян в един детски клуб!Беше хубаво , поне на децата им хареса и не искаха да си ходят!Не дойдоха всички поканени (по уважителни причини ), но пак беше весело(и как няма да е -Калоян с 4 момиченца  Mr. Green)!
Много се изложих със снимките  Embarassed (надявам се другите фотографи да са се справили по добре), но ще покажа де  Laughing !
Още със влизането си моят рошльо си  взе кутия със сок и успя да се окъпе от горе до долу (добре , че бях взела допълнително дрешки , не че и блузата с която го преоблякох не успя да напои обилно  със сок  ooooh! (явно ще му върви по вода (сок ) тази година  Mr. Green )!

*АнАн*, много е пораснал Стефко  Hug !И като го гледам на снимките колко е доволен   love001, явно му е било забавно  Hug, а ядовете са били само за теб Sad!

ilindi4ka , моите комплименти за синчето ти ! Hug Много готини снимки ( от хората на тях зависят , не от фотографа  Mr. Green) Hug Щях да ти кажа , че Сами прилича на теб , докато не го видях с баща му-от двама ви  е взел по нещо Wink !Пожелавам ти много скоро да дойдат "по-честите и слънчеви дни "  Praynig ! Hug
И аз се присъединявам към апелите за снимки от РД на децата!! Praynig

# 209
  • Мнения: 3 336
Честит рожден ден на вчерашните рожденици АЛЕКСА И СТЕФАН  bouquet Както и на днешните рожденици - ПОЛИНА, АЛЕКС, ДАРИС, НИЯ, НИКОЛА И НИКОЛ  bouquet желая на всички да са здрави, усмихнати и умерено палави Heart Eyes

За майките им и за именниците:



Илиндичка, доколкото разбрах от многото инфо, което четох, на някои деца им влияе добре морето, на други планината. Става въпрос за деца с дихателни проблеми /кашлици включително/. На моите засега със сигурност планината им влияе добре. Може би по-добре отколкото в Сандански се чувстваха. В Сандански като отидохме през пролетта даже по-зле станаха, но местните казват, че там всички деца са така първите 10 дни, защото се чистят Rolling Eyes Ами то по време на цялата почивка бяха така, то трябва за 1 месец да отидем, за да им мине прочистването Laughing На еленския балкан пък за 24 часа приключиха и зелени сополи и кашлица, които влачихме 2 месеца преди това и от нищо не минаваха. Тази година мисля пак да ги водя там, просто наистина беше като чудо. И то доказано, защото а 4-тия ден ги заведох в едно село от другата страна на Балкана, където живеят едни братовчеди, ами за 2 часа им текнаха пак зелените сополи и пак прокашляха, върнахме се същата вечер в Елена ,на другия ден нищо #Crazy Ние затова се засилихме с мъжа ми да бързаме с тази къща в Дрен, там си е планина, като се постопли малко мисля да хващам децата и да ходим там, поне за уикендите, а може и направо за цялото лято. Ако имате възможност заведете го Сами на планина за една седмица поне. Мисля, че добре ще му се отрази Peace

Моите в петък най-сетне започнаха с плуването на Спартак. Много им хареса Heart Eyes Батко Стоян - треньора има страхотен подход към децата и двете веднага се отпуснаха. Сложи им мускули и по един макарон около тях, захванат с по едно рингче и така обикаляха из басейна, подскачаха, ловиха гумени животни, накрая даже вече шляпаха с крачета. На Ники му сложи по идно време плавници и той обиколи басейна на задна Laughing В крайна сметка сме на Спартак, но там не се оказа толкова зле, колкото си мислеше мъжа ми. Има една отделна зала с басейн само за децата, дълбок към 90 см някъде. Малко е хладно в съблекалнята и в самия басейн, иначе е отоплено помещението, но басейна е 30 градуса, по едно време им затракаха зъбите. Въпреки това не успяха да се разболеят, чукам на дърво Praynig Но и като ги прибрахме веднага ги натоплихме във ваната и после ги намазахме с Пулмекс бебе профилактично. В четвъртък пак сме там, живот и здраве Flutter След това веднага хапнаха, легнаха и заспаха. Нямаше изобщо хън-мрън Laughing

Вчера пък бяхме на 2 рождени дни, единия сутринта, другия следобяд. Сутринта Елена изобщо отказа да влезе дори да разгледа играчките, стоя до мен като ваденка през цялото време. На следобедния пак се лепна за мен, но по едно време явно видя, че никъде нямам намерение да ходя и влезе да поиграе и тя. Вечерни купон беше за по-големи деца, Ники се забавлява неистово, накрая целия беше потен. Сутринта ми каза, че иска пак да го водя на рожден ден Laughing Снощи се прибрахме в 10 от втория рожден ден. Мислех, че днес ще спят поне до 9, ама нъцки, децата си имат режим, отново се облещиха в 7 Rolling Eyes Аз снощи си легнах за първи път с тях към 10.30, като си мислех, че ще се наспя, да ама не Crazy

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 12:42 от mishlentze

Общи условия

Активация на акаунт