Кош за играчки Мечо Пух

  • 4 934
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
От доста време търся кош за играчки Мечо Пух.  Детската ни стая е на тема Мечо Пух, всичко друго намерихме, но кош нъцки Laughing
Ако някой е виждал ще съм много благодарна да сподели къде се продава

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
От доста време търся кош за играчки Мечо Пух.  Детската ни стая е на тема Мечо Пух, всичко друго намерихме, но кош нъцки Laughing
Ако някой е виждал ще съм много благодарна да сподели къде се продава
В Джъмбо съм виждала с мечо пух,аз  му донесох на Алекс същия като тези в Джъмбо,но от Гърция,много са здрави,този от Гърция беше с мечо пух,а от Джъмбо взех с колите

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Във Вис Виталис гледах тези дни, че има. Не знам колко е здрав, но беше с Мечо Пух  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 351
Ще наминем край Вис Виталис, колкото пъти съм отишла все няма Sad

# 4
  • У дома !
  • Мнения: 700
Стана ми интересно....голям ли е? И аз имам нужда от нов кош,защото нашия и малък....
Някой може ли да покаже снимка? Praynig

# 5
# 6
  • Мнения: 454
Аз също го видях този във Вис Виталис, но хич не ми хареса. Беше от тези платнените, но толкова гадна изработка, че аз да го бях шила, по-хубав щеше да е. Този, който е показала Морена ми се вижда добър.

# 7
  • Мнения: 351
Morena, благодаря ти. Този го гледах в един англ. сайт и беше 3,50 лири. Тук цената направо е убиец. Все си мислех, че мога да мина до 20 лева, но едва ли

# 8
  • Мнения: 141
Кош с мечо Пух видях за последно в търговския център до Гранд /не Гранд,а съседния/,има в единия край на коридора на 1-вия етаж магазинче за играчки и в него мернах и този кош.Стори ми се доста добър,имаше странични вити ленти,които опасват коша и го държат прав,абе интересен е,но трябва да се види,така трудно ще го обясня.Дано съм помогнала. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 351
Кош с мечо Пух видях за последно в търговския център до Гранд /не Гранд,а съседния/,има в единия край на коридора на 1-вия етаж магазинче за играчки и в него мернах и този кош.Стори ми се доста добър,имаше странични вити ленти,които опасват коша и го държат прав,абе интересен е,но трябва да се види,така трудно ще го обясня.Дано съм помогнала. Mr. Green
Сигурна ли си, че е Мечо Пух. Аз там гледах, но бяха с Winx, Spiderman. Даже си оставих на жената телефона ако получат с Пух.

Общи условия

Активация на акаунт