molq kajete mi kakvo da pravq

  • 5 619
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
zdraveite...moga li da pomolq za malko pomo6t.ve4e 10 dena ne mi idva...s priqtelq mi sme zaedno ot 6 mes i nikoga ne e svar6val v men...minaliq mesec pak mi zakasnq s 10 dena...no i tozi pak...ima li variant da sam zabremenqla...napravih test predi 3 4 dena i be6e otricatelen...imam dosta simptomi...kato bqh minaliq mesec na lekar za zakasnenieto toi kaza 4e vsi4ko mi e idealno no za6to pak zakasnqva tolkova... Sad Cry

# 1
  • Лондон
  • Мнения: 449
Направи кръвен тест, там грешки не стават. Ако и той е отрицателен, смени си доктора и се консултирай с поне 2ма други. Успех

# 2
  • Мнения: 568
Направи кръвен тест, там грешки не стават. Ако и той е отрицателен, смени си доктора и се консултирай с поне 2ма други. Успех

 Peace Мдааа... и аз съм на същото мнение. За закъснението може да има много обяснения - хормонални смущения, промяната в климата, стрес, умора... , и разбира се - бременност. Не ми стана ясно кое от всичките предпочиташ да е причина за твоето закъснение, но ти пожелавам да е това, на което най се надяваш!

А иначе прекъснатият полов акт не е супер надежден метод за предпазване. Понякога някои "войничета" успяват да се вмъкнат незабелязани  Crazy

# 3
  • Мнения: 9 973
направи си друг тест или направо кръвен.Ако е отрицателен потърси лекарска помощ Peace

# 4
  • Мнения: 3 294
Случва се закъснението на цикъла да е причинено от съвсем други признаци , освен от бременност , това са боледуване , стрес , промяна във времето , така че моя съвет е да направиш още един тест , който трябва да отчете вярно при 10 дневно заклъснение и ако и той е отрицателен то тогава не си бременна  Peace

# 5
  • Мнения: 1 054
Момичетата добре са те посъветвали... още един тест, но според мен е излишно да е уринен. Пусни си кръвен тест (потърси в Гугъл лаборатории, които изследват бета ЧХГ) и отивай. Сигурен е и ще си спокойна, че няма бременност, ако е отрицателен. И след като се успокоиш си потърси лекар, за да разбереш причината за закъснението. Успех!  Peace

# 6
  • Мнения: 9 973
ще чакаме да споделиш после

# 7
  • Мнения: 35
momi4eta dnes sutrinta napravih o6te edin test...be6e otricatelen...no vtorata 4erta se vijda6e samo kato sqnka i to edvam edvam...az slu4aino q zabelqzah...napravih sravnenie s predi6nieq test ot v4era i na nego ne se vijda6e...be6e kato sqnka edvam zabelejima...

# 8
  • Мнения: 1 169
Колкото и да е бледа я има, което прави теста положителен.

# 9
  • Мнения: 2 617
С тая втора черта, макар и едва забележима, хич не ми звучи като да е отрицателен тестът...

# 10
  • Мнения: 421
Каква марка беше теста?

# 11
  • Мнения: 1 054
Ако събереш парите за всички купени уринни тестове.. сигурно един кръвен щеше да ти излезе по-евтино... но пък и с по-сигурен резултат от тях!  Peace

# 12
  • Мнения: 35
Каква марка беше теста?
testa be6e sure check-naistina tq po4ti ne se vijda6e az edvam q vidqh...a mnogo iskam da sa dve...a moq lekar e v otpuska...kravniq kolko struva gore dolu...

# 13
  • Мнения: 2 617
Бледа - не бледа, щом си я видяла, там е! Значи положителен!
След няколко дни сигурно ще е по-плътна, но наистина е безсмислено да правиш тест след тест у дома. Кръвният май е около 20 лева, но никога не съм правила, така че сведенията ми са по-скоро ориентировъчни. Утре е работен ден, ако толкова нямаш търпение да устискаш до след празниците, бягай до някоя частна лаборатория, резултатът излиза бързо.
Успех!  Hug

# 14
  • Мнения: 43
Най добре е да си направиш кръвен тест.Закъснението може да е факт от  стрес промяна на климата и  много други неща  които в момента не се сещам .Желая ти успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт