Как са обзаведени бебешките ви стай?

  • 1 101
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
В подготовка за нашето бебе сме започнали стаята..но искам да питам как изглеждат вашите?
Аз в началото ще слагам бебко при нас в люлка..но за след това???
Благодаря ви.

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 11:27 от dessi06

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Марти си спеше отначалото при нас в спалнята в детско креватче. В стаята имах  за дъска за повиване, скрин с дрешките на бебка и нашето легло. Пода е само паркет за да почиствам по лесно и да не се събира прах при бебето.

# 2
  • Мнения: 3 376
Моля те оправи си заглавието!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз не можех да си представя бебето да спи отделно отначало и затова в нашата спалня сложихме бебешкото легло и скрина за дрешки, имаше и подложка за преповиване. Там беше нашето легло и голям 5-крилен гардероб. Преди раждането бях махнала килимите от цялта къща, защото колкото и да се чистят, все си събират прах.  После ние си изнесохме леглото и гардероба, за да стане нашaта бивша спалня - най-голямaта ни стая - детска стая. Имаше бебешко легло, скрин и шкаф за бебешките дрешки, нещо като шкаф-стелаж за играчки, на доста по-късен етап сложихме телевизор с DVD.  На стените има 5 рафтчета, на които слагаме играчки.
Сега правим детска стая с голямо легло.

# 4
  • Мнения: 4 381
Купихме и монтирахме мебелите 2м. по рано.....да се отмиришат.Седмица преди да постъпя в болница повикахме  ф-ма за почистване аз само гледах и после проветрявахме хубаво.
 Истинския купон започна,когато бебка проходи #Crazy
*капачки във всеки достъпен контакт и ключ във всяка стая ,закачен на стената та да е под ръка
 *едни като от гъба но по-твърди на вратите та да не си стисне пръстите
 *едни джаджи по вратичките на шкафчетата .....та да не ги отваря
 *пакетирахме с наелони за ремонти по-ниските рафтове с книги
  *опаковахме с дунапрен по-опасните ръбове на мебелите.
  *поставихме постелки в/у теракота в коридора и кухнята-по-малко се пързаля и като падне поне главата не и звънти в/у плочките
 

# 5
  • Мнения: 8 999
Бебешката беше супер лесна. Купихме само бебешко легло. Сложих един нисък шкаф, върху който поставих повивалника и мазилата, отдолу - дрехите. Върху етажерка на стената - играчки.
Постепенно започнаха да се променят мебелите и да се множат, според нарастващото имущество на детето - дрехите ставаха по-големи и повече, както и играчките и книжките. Появиха се проходилки, автомобилчета за яздене, кончета-люлки, все едри неща, които завземаха пространството. Олекна ми, когато реших, че децата вече са пораснали достатъчно и тези огромни неща не им трябват повече.

# 6
  • Мнения: 95
Момичета благодаря ви Hug
Весела Коледа!

# 7
  • Мнения: 4 433
Легло взехме от село което е било мое,ремонт на стаята с латекс,сложихме паркет и дограма.

# 8
  • Мнения: 1 629
Ми ние още нямаме бебешка стая. Не мисля как бебето може да спи в отделна стая. Някъде след годинка - две може би  Thinking  за сега си има само легло, което е в нашата стая. Една секция с негови неща - кърпи, спално бельо, памперси, козметика и др., а дрешките са под леглото в едно чекмедже. После тези неща отиват в сегашната кухня, която ще трансформираме на стая, а кухнята отива в коридора ooooh! Whistling

# 9
  • Мнения: 4 433
Ми ние още нямаме бебешка стая. Не мисля как бебето може да спи в отделна стая. Някъде след годинка - две може би  Thinking  за сега си има само легло, което е в нашата стая. Една секция с негови неща - кърпи, спално бельо, памперси, козметика и др., а дрешките са под леглото в едно чекмедже. После тези неща отиват в сегашната кухня, която ще трансформираме на стая, а кухнята отива в коридора ooooh! Whistling
Ами  ние тази дето я ремонтирахме,после ще бъде негова Wink

# 10
  • Мнения: 1 629
Е ти не ми говори с вашите вили там на по 5 етажа Mr. Green аз съм в една гарсюнера ( ба.. така ли се пише newsm78) и се чудиме какво да правиме, а искаме и още едно дете  ooooh!

# 11
  • Мнения: 4 433
Е ти не ми говори с вашите вили там на по 5 етажа Mr. Green аз съм в една гарсюнера ( ба.. така ли се пише newsm78) и се чудиме какво да правиме, а искаме и още едно дете  ooooh!
гарсониера се пише Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 629
Е ти не ми говори с вашите вили там на по 5 етажа Mr. Green аз съм в една гарсюнера ( ба.. така ли се пише newsm78) и се чудиме какво да правиме, а искаме и още едно дете  ooooh!
гарсониера се пише Mr. Green


благодаря  bowuu

Ако някой може да ми даде идея какво да правя с това малко апартаментче няма да му се сърдя  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт