Болки в ушите или нещо друго...

  • 1 953
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Здравейте д-р Слънчева Grinning
От около месец насам сина ми прави нещо,което ме притеснява!Запушва с ръце двете си уши и се "напъва" понякога прудружено с крясъци,друг път без!Забелязвам,че го прави по различно време...понякога докато го храня,друг път докато си играе,когато е по-шумно,но също така и когато е тихо...Преди го правеше веднъж на няколко дни,а напоследък по няколко пъти на ден!Споделих с педиатъра ни,погледна му ушите ,но единственото,което каза е да ги чистя с клечка всеки ден /което аз правя/ каза,че са му чисти каналите,но не можа да даде обяснение на какво може да се дължи това!Възможно ли е да парви така,защото го боли главата или...и аз незнам какво да си мисля Confused

# 1
  • Мнения: 5 760
Не е необходимо почистване на ушния канал изобщо- това ще доведе до засилване на секрецията на ушна кал и запушване на порите. С щтифчето само се попива внимателно водата, ако е попаднала в ушния канал след банята.
Това, че си запушва ушите и крещи - правиго защото по този начин чува различна по сила звук и му доставя удоволствие.

# 2
  • Мнения: 319
Благодаря за отговора  bouquet
От известно време насам започнах след всяка баня да почиствам с клечка само ушната мида /не бъркам навътре/ и в интерес на истината спря да прави тези "номера" или се случва на няколко дни веднъж! Grinning Аз си мислех,че просто го сърбят ушите вътре и затова така прави!Значи да не се притеснявам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт