Как върви подготовката за празниците?

  • 2 495
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
Аз лично тази година нещо нямам настроение, особено за Нова година. Като знам, че никъде не мога да мръдна заради малката госпожица и ми става тягостно. Добре, че девера се нави да дойде да празнуваме, сигурно идва защото във Варна е по-топло отколкото в Русе, но това си е негова работа Simple Smile

При вас как е настроението? Купихте ли вече всички подаръци?

Весела Коледа и Щастлива нова година на всички!!!

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 23:31 от ggg_22

# 1
  • Мнения: 274
Аре сега, тягостно и ставало....Горкото дете - майка му предпочита да се нальока в некоя кръчма, вместо  заедно да слушат тържествените слова на Гошо.

А Бербата, примерно, питаш ли го кво му е? И на Коледа и на Нова година, трябва да играе футбол. Така, че не се оплаквай. Има и по-зле от теб.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 940
Наеми бавачка, остави я у Вас с децата, а Вие заминавайте някъде.
На мен ми е супер празнично, ще бъда със семейството си и с приятели. За мен тези празници са момента да си почина. Подаръци купих, сладките направих, украсата е сложена, утре започваме да готвим. И сме готови в общи линии.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не върви, а тича Wink! За първа година не съм вътре в организацията и готвенето, защото заминаваме в Еленския балкан с компания. Други са организаторите, да му мислят. Аз се чувствам идеално!

# 4
  • Мнения: 149
Не съм казала, че искам да се наливам по празниците, все пак още я кърмя. И не се оплаквам, просто споделям, пък то има още време. Не се знае какво ще стане до 1 седмица. Може и елхичка да сложим дотогава Simple Smile Имаме една изкуствена, която събира праха в мазата, може би ще и дойде реда да заблести.
Може би това с Новата година е от спомена ми за миналата, когато бях на течен аналгин и какви ли не други цярове, които не можаха да ме излекуват чак до 6-ти януари. И това защото се навих да ходим на студа в Русе и направо се развеселих, там не е като тука - трудно се намира денонощна аптека Simple Smile
Но сега се надявам във Варна да не се продтудя така лошо и всичко да е наред Simple Smile
Иначе и при нас подаръците са само за детето, но то още не знае за какво са.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 06:25 от ggg_22

# 5
  • София
  • Мнения: 23 069
Перфектно върви подготовката - оставила съм я на други! Няма нерви, няма истерия като предните години, чудно спокойствие ме е налегнало. Подаръци от мен никой няма да види, освен детето.

# 6
  • Мнения: 2 013
Ние винаги импровизираме в последния момент... Та, каквото сабя покаже. Нищо не съм приготвяла.

# 7
  • Мнения: 22 412
На мен пък ми става страшно тъпо като чуя подобни изказвания - "Никъде не мога да мръдна заради детето и ми става тягостно". Ще каже човек, че тези деца са ви като воденични камъни и ви провалят празниците.

При нас всичко е ок, Коледа ще е семейно, Нова година с приятели в къща извън града. ))) Подаръците са подсигурени, така че само чакам да дойдат въпросните дни. )))

# 8
  • Мнения: 487
Остаряваме славно с още една година. За първи път не ми е Коледно, нямам желание за празници, ама те не питат. И аз както някой бе писал по горе няма да подарявам на никой подаръци, само на децата и така... Догодина до амина, с една година по дърти.

# 9
  • Мнения: 3 695
Екстра върви - украсихме си коледно преди седмица, а вдуги ден заминаваме на гости за Коледа и НГ.   Party

# 10
  • Мнения: 12 662
.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 02:39 от Мадам Х

# 11
  • Мнения: 486
Купила съм подараци за всички, само трябва да се опаковат.Ще си бъдем в къщи с детето.Който иска е добре дошъл.Аз няма как да си изкарам добре , ако ида някъде без Били -съпругът ми също, пък и двамата сме домошари.За да си зкараш добре трябава да си с подходящите хора, без значение къде.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 735
Охооо,коледно ми е!Само не мога да намеря подходящо място за елхата,че бебката пипа навсякъде.Иначе и подаръци съм намислила,на беби направо са и купени.Всеки ден гледаме Дядо Коледа santa2/на всякакви картинки,салфетки,кукли/ и му се радваме.Бяхме и на детско парти-радост голяма.Направо почти се разплаках като влезе Дяда Коледа с големия чувал с подаръци-толково мила картинка/ и спомени от детството ме налетяха/.Тази Коледа я преживявам чрез емоциите на детето си.Иначе имаме и графици къде ще ходим почти всеки ден и всичко е на 6.Чакам и снежец,за да си направим снежен човек. Nature Snowman

# 13
  • Мнения: 2 161
Ами много добре върви подготовката.На Коледа ще бъдем с децата в родителите на мъжа ми.Няколко пъти се обаждах,за да се осведомя какво ще приготвят,как ще го приготвят.Изобщо ако имат нужда от насоки и съвети,да им ги дам.Мисля,че постъпих като истинска достойна снаха.На Нова година както винаги,ще бъда някъде,където да ми прислугват,защото се скъсах и тази година от работа.

# 14
  • Мнения: 1 447
И при нас подготовката върви доста добре.Украсата вече е сложена,подаръците са купени.
И настроението ми вече е доста коледно.Днес ще водим децата в центъра да видят дядо Коледа.
На Коледа ще сме семейно в къщи,а на нова година децата при бабите добре,че са те
а ние на заведение.

Общи условия

Активация на акаунт