My toys - В света на играчкитe- 3!

  • 15 457
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Това е сайта :

 





Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Преводач от немски на български

                                               

Кода за намаление на доставката от 15,95 на 5,95 евро е : a9d9mk4ttwdl ,но е само за нови клиенти .
Кода за 10% отстъпка от цената на всеки артикул /по-изгоден е за поръчки над 110 Е/ : x7j9hetllnfd ,но е само за нови клиенти .
Кодове за 5 евро отстъпка : pcyvh5sdyukl, ajdxxvrdmxjm
Код за чантичка на VTech : gratisvtech



За поръчката - Първо се регистрирате.Може да сложите вашето име в регистрацията ,не е нужно да е на картодържателя.После пълните кошницата.Като натиснете,че искате продукта ,след секунди излиза малко прозорче,което проверява дали стоката  е налична.Оттам ви пита дали да отидете на касата или ще продължите с пазара. След като приключите с подбора на стоките в кошницата, влезте в нея, прегледайте ги и натиснете бутона Welter zur Kasse, намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули. Горе вдясно, където пише Gutschein / Rabatt / Gratisartikel,се въвежда кода, който имате. Кода винаги се пише с малки латински букви.
След като го потвърдите се връщате на страницата с данните и фактурата, ако всичко ви е наред долу вдясно под сумата за плащане имате една червена стрелка с прозорче за отмека, срещу което пише Ich habe die. Слагате отметката и натискате Besstelung abschicken. Това ви води към следваща стъпка, където попълвате данните на вашата кредитна карта.После имате потвърждение на операцията и чакате имейл,в рамките на няколко часа,за потвърждение на вида на поръчката.В meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.
GLS проверка на статуса със номера на пакета от вашата поръчка /проверете номера на пакета в профила си във сайта/

Ще ви изпратят мейл,кога поръчката ви се опакова и тръгва.

За артикулите
z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул

Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената. При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер. Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер. Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


С благодарности към ДесиХ2  и  Танчето bouquet

Доставката до България и до дома ви се извършва от Интерлогистика


До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ и КТБ.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
С една карта може да се плаща в няколко акаунта /до сега не са се уточнили точни бройки/

Към първата тема
My toys - В света на играчките!
My toys - В света на играчките- 2!


Приятно пазаруване на всички !   



                                                 

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 12:38 от mini_79

# 1
# 2
# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Няма да се криете в нова тема без мен  Mr. Green
Мини, данке!

# 4
  • Мнения: 1 251
Мини, мерси за новата темичка   bouquet , и тук да кажа, чакам ако някой от Пловдив иска нещо да ми пише и утре ще пусна една поръчка! Hug

# 5
  • Мнения: 2 122
аз да кажа за общата ни поръчка- пуснах всичко, което сте ми пратили днес, липсва само един артикул от нещата на Мимозата, както и чаршафите и един артикул от поръчката на мама еличка,  за които и по-рано писах
надявам се тази поръчка да пристигне и да си отдъхнем заедно
вече е в профила ми, чака обработка, нямам мейл все още, ще ви държа в течение как се движат нещата

# 6
  • Мнения: 678
 Hug
айде успешна поръчка този път мини ,
без проблемна

# 7
  • Мнения: 482
Благодаря ти, Мини!  Hug И аз ви пожелавам весели празници и поръчката да пристигне преди "следващата среща"  Wink

# 8
  • Мнения: 678
аз днес установих , че сайта ме е изхвърлил или по - точно тяхната система ме е изтрила .
Опитвах да влезна многократно ,  не става и не става.
Преди малко се регистрирах на ново със същия Имейл и ме прие като нов клиент.
Пробвах с напълване на кошницата и с кода за 10 Евро за нов клиент и ми го осребри  Laughing
Случвало ли се е при вас ? спомням си ,  една мама беше писала , че не можеше да влезе и тя така цял ден . Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 328
Миме,Благодаря за новата темичка Hug.И този път в новата темичка само хубави новини и радости да си споделяме вече  Hug Heart Eyes,без грешки  Naughty
Успех в новата поръчка дано този път всичко да е наред. Hug
Моята поръчка е напуснала вече Германия да видим дано до НГ да е тук.То като гледам ще е тук, но Интерлогистика като гледам колко ще почиват за празниците може и след НГ да дойде.Ама всичко да е ок пък и след НГ да е  Crazy

# 10
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Чакаме поръчката
 този път дано всичко да е наред
още едно благодаря а за Mини и от мен  bouquet

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 10:16 от Солетка

# 11
  • Марс
  • Мнения: 439
 Whistlingи аз тук.

# 12
  • Мнения: 1 616
Ама това за големите букви наиситина ли е така?? Аз понякога така си пиша с големи, леле дано не съм обидила някой  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 127
 Laughing  - да се запиша е новата тема. Мини, благодаря ти за труда да събереш кодовете.

# 14
  • Мнения: X
И аз тук. Аз пък докато се наканя за едно нещо и пак са го вдигнали на старата цена.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт