захранване със сокче от ябълка

  • 1 001
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
здравейте мами моля ви някой да ми даде съвет понеже ние сме на 4 месеца и половина и преди около седмица педиатърката ни каза да пробваме да захраним беба със сокче от ябълка същия ден акото ни беше много воднисто,с много слуз и изхожданията бяха много чести около 7 или 8 пъти.Ето вече мина седмица а ние все още сме с толкова рядко ако само дето намалихме на 3  ..4 пъти на ден цялото ни дупе се обрина и незнам дали това може да се дължи на сокчето все още, понеже са минали 7 дни дали е възможно да и е раздразнено коремчето и затова да сме така  Cry нямам обяснения моля ви ако на някой се е случвало да ми даде съвет понеже вече адски съм притеснена  Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 822
Прилича на алергична реакция... Ти обади ли се на лекарката си да й кажеш за състоянието на детето?
Има доста теми по въпроса със захранването със сок, тук във форума. Потърси и прочети.

п.п. За твое улеснение ето прочети тук: Лекарят съветва да захраните със сок? , Защо нашите майки са ни давали сок (и защо няма нужда ние да дав … шите деца от рано , Становище на Американската академия по педиатрия относно соковете

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 16:35 от моарейн

# 2
  • Мнения: 20
Не би трябвало да има такъв провлем,може наистина да е алергия.Не забравяй обаче,че ябълката е диоретек и ако си ми дала наведнъж повече може да има такъв ефект,

# 3
  • Мнения: 2 531
Даваш ли нещо за разтройството?Лекарката какво каза? Колко сок даде и дали не е просто съвпадение , бебето да кара нещо вирусно? Дупето се е обринало от акито, а не от сока!
Моята дъщеря получи разтройство от АБ, дето 1 м. го лекувах  ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 467
ивелинаколева, най-добре заведи детето на лекар.
Всичко е възможно, но не трябва да се опираш на възможностите, а на компетентно лекарско мнение.
Направете изследване.
Дано се оправи детето по-бързо.

# 5
  • Мнения: 264
Най-вероятно е от сокчето. Аз не давам и не бих давала сок- те само дразнят стомахчето на бебето и няма никаква полза от тях.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може да е от сокчето.Аз сок дадох след годинката

# 7
  • Мнения: 4 433
Алекс също така от ябълка получи разтройство...също и пъпчици.
С капки се оправи.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 752
Ами спри сока.Изчакай да и мине и дай пак.Така ще разбереш дали е от сока.

# 9
  • Мнения: 2 467
Добре е детето да бъде прегледано от лекар.
Изчакването може да влоши нещата. Все пак става въпрос за 4 месечно бебе с разстройство от една седмица!


"понеже ние сме на 4 месеца и половина "
"Ето вече мина седмица а ние все още сме с толкова рядко ако "

# 10
  • Мнения: 559
Може да е от сокчето.Аз сок дадох след годинката
И аз така.  Захраних 6-я месец с безмлечна оризова каша направена с кърма.   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 292
Разбира се, че трябва да заведеш детето на лекар! Една седмица е това. И между другото, трябвало е още на следващия ден да спреш сока, но станалото, станало. Сега важното е бебето да се прегледа от педиатър и той да прецени дали трябва да се дават медикаменти.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз си мисля, че сокчето трябва да се спре и детето да се заведе на лекар. Доста време е продължило разстройството.

Общи условия

Активация на акаунт