vuzmojno li e s oskuden cikul da zabremeneia

  • 1 242
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Zdraveite,blagodaria vi za vnimaniet predvaritelno!
predi pove4e ot godina biah bremenna,no poradi tejuk pielonefrit trqbva4e da mi napravqt abort,za6toto plodut be6e murtuv.biah v 5 g.sedmica!sled aborta imah kista,koqto lekuvaha s dufaston,no ne uspe6no.sled ednomese4en priem na protivozachatuchni kistata se mahna!
ta eto ia i stinskata mi drama-cikula mi sled tova stana dosta oskuden i e v ramkite na ne pove4e ot 3 dni!praviha mi izsledvania na reproduktivnite hormoni i vsi4ko e v normata!hodih na 4d ehograf i kazaha 4e nqmam uslojenia sled aborta!posetih mnogo ginekolozi i spored tqh nqma problem da zabremeneia!no eto,che ve4e po4ti cqla godina se tup4a s dufaston,s malki po4ivki razbira se,no promenq v cikula nqmam,VSETAKA OSKUDEN E!Imam golqmo jelania da zabremeneia i da iznosia i rodia edno zdravo bebe!no ne se poluchava-vse oshte bremennost niama!vuzmojno li e prichinata da e v oskudnia cikul, i ako e taka-KAKVO DA NAPRAVIA ZA DA RAZRESHA PROBLEMA!?
Molia Vi,daite mi suvet!!!

# 1
  • Мнения: 287
Може би трябва да посещавате един лекар,който е специалист в областта на стерилитета и той да се заеме с Вас в дългосрочен план.

# 2
  • Мнения: 113
ami ako mojete vie da me posuvetvate pri koi lekar da se lekuva!
az sum ot varna ,ako moje posuvetvaite me pri kogo da otida,zashtoto az ve4e ne znam!

# 3
  • Мнения: 287
не познавам добре колегите от Варна;в смисъл кой как работи.

Общи условия

Активация на акаунт