т.нар. "чанта-торба"

  • 3 900
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 688
е и аз си купих такава,адски си я харесвам,даже специално карах продавачката да докара заради мен че ги беше свършила.но вече се видях в чудо с какво да я пълня толкова много,защото като е празна си куби красотата.Вие вашите чанти с к'во ги тъпчете  Laughing

# 1
  • Мнения: 6 607
Ами с каквото ми е необходимо не бих мъкнала нещо само за пълнеж.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не я тъпча с нищо излишно Naughty

# 3
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ако я напьлниШ няма да можеШ да я носиШ Heart Eyes

# 4
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Моля,ако ти е възможно пусни някоя и друга снимка на въпросната  чанта,а също така кажи от къде си я взела.

Предварително благодаря!
  bouquet

# 5
  • Мнения: 104
И аз имам такава чанта и ми е идеална - нося си лекциите и учебниците - всичко ми събира (е, вярно тежи 5кг, но поне заяквам  hahaha )

# 6
  • Мнения: 2 936
Не я тъпча с нищо излишно Naughty

 Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 0
И аз съм фенка на тези чанти, дори ми се струва, че започнах малко да се вманиачавам. Изглеждат много красиво и побират всичко, което ми трябва, за да се чувствам комфортно (разбирайте, че нося всякакви щуротии)  newsm03

# 9
  • Мнения: 421
И аз скоро се сдобих с такава чанта. Много ми е удобна понеже побира много неща. Единствения недостатък е, че за да намеря нещо ровя по сума време  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 77
Е хайде дайте поне една снимка да се ориентирам кои точно са тези чанти-торби  Thinking

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
в моята само мен ме няма  Crazy а как тежиииииииииии...

# 12
  • Мнения: 5 940
Винаги само такива чанти съм носела, дори като ги нямаше по магазините, молех баба да ми шие по модели, които сама си измислях. На мен ми е лесно да ги запълня, тъпча ги повече отколкото е необходимо. С малко дете се препълват -мокри кърпички, памперси , шишето за водата, някоя играчка. Като ходех на работа пък слагах тефтери, дезодоранти... какво ли не. Но по принцип не смятам за задължително условие чантата да е пълна, за да изглежда добре.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 08:28 от valerie

# 13
  • Мнения: 2 477
От години нося такива огромни меки чанти.Красиви са и удобни.
И винаги всичко побират.Сега дори,когато излизам с детето ,успявам да му събера всички вещи само в една чанта Laughing
Другата ми слабост е пълната противоположност на торбите и това са чантите-пликове.Много са елегантни и.... непрактични.Но модата искала жертви Wink

# 14
  • Мнения: 84
Аз съм тотален фен на така наречените торби от вече доста години.  Hug Не обичам малките чанти, някак си не ми стоят добре, предпочитам голямата чанта защото побира и много и малко - колкото успееш да натъпчеш! Единственият им недостатък е именно това, че трудно намираш нещо, но пък ако поровиш има успех. Ето това ми е последната такава:


Общи условия

Активация на акаунт