и аз искам бебе

  • 4 209
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте , много ми е мъчно и нямам с кого да споделя . Останах сама , нашия татако току-що ни остави мен дъщеричката ми и съм бременна . А колко много четохме заедно къде ли не докато не видяхме двете чертички , колко много искахме бебе и още не мога да повярвам че просто си тръгна. Постоянно ми се плаче и незнам на къде от тук нататък.
Държа се силна единствено заради дъщеря ми, която е на 8 г., а бебето което толкова искахме даже няма да го познава . Много ми е мъчно , да ще имам бебе а какъв живот ще му дам , дали ще се справя , та аз дори не работя, незнам и немога да го измисля как ще се оправям.
Моля да ме извините ако не е за тук темата ми. Просто исках да споделя , как и ние искахме бебе , да то стана вече усещам как живее в мене , а на мен направо не ми се живее .
ВЕсела коледа на всички

# 1
  • Мнения: 1 425
Разчитай на роднините и на приятелите. Нещата ще се оправят.   bouquet
И весели празници.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 327
абе най-вече разчитай на себе си  Wink
отгледана съм само от майка ми, в момента гледам сама децата си. Имаш ли желание - всичко се постига.
Ако искаш да се справиш - ще се справиш. Преди да си помислиш отново в какво положение си попаднала помисли какво ще види щерка ти - на 8 години е достатъчно голяма да съпреживява с теб... Сега трябва да се радваш на малките неща - като например как детето ти спи, как се гушка, как се смее и тн.. Повярвай ми това ще ти оправи настроението!
Ако имаш финансовата подкрепа на родителите си, а може би и на неговите - нещата няма да са толкова трудни, колкото ти изглеждат сега.

# 3
  • Мнения: 385
Как се случи това, защо си тръгна съпруга ти? Така изведнъж ли се случиха нещата  ooooh!
А що се отнася до това как и дали ще справиш - със сигурност ще се справиш, просто нямаш избор. Друг въпрос е как - трудно. И колкото и тъпанарски да звучи голяма част от това трудно идва от това как си с парите. Вярно, че сам е тъжно, сложно и т.н., но ако и парите са проблем тогава става съвсем кошмарно. Мен лично мисълта, че живота на детето ми и моя, зависят главно от моите финанси ме ужасява.
Мога само да ти пожелая сила и воля да вървиш напред и да си гледаш децата  Hug

# 4
  • Мнения: 298

А що се отнася до това как и дали ще справиш - със сигурност ще се справиш, просто нямаш избор. Друг въпрос е как - трудно. И колкото и тъпанарски да звучи голяма част от това трудно идва от това как си с парите. Вярно, че сам е тъжно, сложно и т.н., но ако и парите са проблем тогава става съвсем кошмарно. Мен лично мисълта, че живота на детето ми и моя, зависят главно от моите финанси ме ужасява.
Мога само да ти пожелая сила и воля да вървиш напред и да си гледаш децата  Hug

# 5
Знам момичета , няма начин трябва да се справя някак .  Знаете ли жиллището където живеем е с ипотека която трябва да плащам , подкрепа нямам от роднини. От вчера отчаяно си търся работа , но никой не ме иска в 6 ти месец съм и много ми личи. Дори ако някой от вас има идея обръщам се с миолба за работа надомна или каквато и да е аз съм от бургас . Дано няма повече такива като мене , в пълна безисходица съм . Sad
Благодаря ви

# 6
  • Мнения: 20
Доста е сложна ситуацията,разбирам те,ама този човек няма ли някакво намерение да ти помогне,поне финансово?Все пак сте правили планове заедно,а и бебето не си си го направила сама newsm78.Или този ще е поредният безотговорен нещастник #2gunfireПотърси помощ от близки,приятели,поне аз така направих,но моето бебе е вече почти на годинка.Н е знам какво друго да те посъветвам Rolling EyesСамо едно ще добавя,мила,НЯМА *САМОТНИ МАЙКИ*, ИМА *САМОТНИ БАЩИ*.САМО НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ Hug

# 7
  • Мнения: 2 723
Първо се успокой Hug
Аз с разделих с бащата на децата ми, когато баткото беше на 2 годинки, а бях бременна с бебо.
Нито е дал издръжка, нито е дошъл да види децата, но 1 година по-късно ние сме щастливи Simple Smile
Оцеляхме, беше трудно в началото, но се справихме.

Всичко ще с нареди, единствения ти проблем сега са доходи...
Ти сега не работиш ли?
Какво майчинство ще получаваш?

# 8
доходи от никъде , бяхме започнали да си внасяме осигуровки на 800лв заплата , но при новия закон въобще незнам какво майчинство ще вземам, спрях работа понеже съм с миома и от началото съм с контракций , лежане , лекарства . За момента имам някой лев от осигуровките които трябваше да си внеса , но ипотеката ми е 400лв на месец. Незнам дали мога да продам жилището и да се прехвърли ипотеката на новия собственик а и в момента не се купуват имоти. Родителите ми живеят на село , майка ми е много болна на легло , баща ми е пенсионер и едвам успява да се грижи за нея. Дъщеря ми е 2-ри клас , незнам как ще ходи на училище ако отидем на село. Другото което се замислям е да дам половината апартамент на квартиранти. Обаче почнахме ремонт и сега е недовършен Sad. Варианти от никъде , единственото което ме държи е дъщеря ми и надеждата да си намеря работа подходяща за положението ми . Момиче повече няма да пиша , неискам постове като моя да развалят най - святия празник за всички ни.
Весела коледа на всички и щастлива нова година !

# 9
  • Мнения: 589
повече няма да пиша , неискам постове като моя да развалят най - святия празник за всички ни.
Весела коледа на всички и щастлива нова година !
Tова и през ум да не ти е минавало! Коледа е за всички,откъде-накъде ще се криеш,за да не разваляш празничното настроение?!
  Искам да ти кажа и аз най-напред да се успокоиш.Може да опиташ да гледаш едно-две дечица в дома си-за целта си пусни обява в съответния форум,а също и в местните вестници.Идеята с квартирантите също не е лоша,но недовършеният ремонт се явява неудобство...Не се отчайвай,изход винаги се намира-казвам ти го от позицията на човек,изпадал в също толкова голямо отачяние.

# 10
  • Мнения: 385
Направо тръпки ме побиха докато четях в какво положение те е оставил БНД. Може би наистина като краен вариант трябва да отидеш до банката и да ги попиташ за възможностите. Но пък ако нямаш друго жилище къде ще живееш? Няма ли начин да поговориш с бащата на децата ти, все пак обрича и тях на мизерия. Какво трябва да се случи, че така да изперка този човек.

# 11
Мерси за идеята , за гледане на деца , пуснах тема надявам се да се получи.
Говорих  с адвокат относно продажбата излиза че няма смисъл тъй като много са паднали оценките а разходите са големи . понеже половиния е вече изплатен ще остана много назад. Ще се надявам след парзниците да дам 2 стаи под наем. А що се отнася до таткото снощи не сдържах и му се обадих и той ми каза да не го занимавам че в момента играе карти , след което така и не се обади . Повече няма да му звъня със сигурност. Момичета благодаря ви с вас наистина се чувствам по силна Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 175
Съжалявам, че си попаднала в такава ситуация, но мисля че сега просто трябва да събереш сили и да измислиш някакъв план за оцеляване. Идеята за квартиранти е много добра - така хем ще имаш приходи, хем няма да си самичка вкъщи. Пишеш, че апартаментът е в ремонт - тогава предложи на квартирантите по-нисък наем за първите месеци срещу някои довършителни дейности по апартамента. Стискам палци всичко да се нареди  Hug

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
весела коледа, ще се справиш
позволи ми да те посъветвам - в трудно положение си - ако можеш пусни си тема в БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯ като опишеш точно от какво имаш нужда в момента освен от пари...
ще се учудиш колок хора и с какво ще ти помогнат
бъди търпелива - винаги се намира и някоя неуместна забележка, но хората сме таквиа - първо говорим после мислим
но пък ти трябва помощ, а тук има организации и хора, които от години това правят и ще ти помогнат! аз сама бих ти пуснала темата - но хора разни и за да не се обидиш - ако приемш идеята ми - пусни я в благотворителния
сега по празници няма да има особено влизане и много коментари, но после ще се оправят нещата...
успех съжалявам, че освен със съвет и съпричастност няма с какво друго да ти помогна

# 14
  • Мнения: 686
весела коледа, ще се справиш
позволи ми да те посъветвам - в трудно положение си - ако можеш пусни си тема в БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯ като опишеш точно от какво имаш нужда в момента освен от пари...
ще се учудиш колок хора и с какво ще ти помогнат
бъди търпелива - винаги се намира и някоя неуместна забележка, но хората сме таквиа - първо говорим после мислим
но пък ти трябва помощ, а тук има организации и хора, които от години това правят и ще ти помогнат! аз сама бих ти пуснала темата - но хора разни и за да не се обидиш - ако приемш идеята ми - пусни я в благотворителния
сега по празници няма да има особено влизане и много коментари, но после ще се оправят нещата...
успех съжалявам, че освен със съвет и съпричастност няма с какво друго да ти помогна
И аз си помислих за същото.Сигурна съм ,че много хора ще ти помогнат да си стъпиш на краката.

Общи условия

Активация на акаунт