Помооооощ... за една картинка става въпрос!!!

  • 2 484
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте! Някой може ли да ми каже как да пейстна една картинка в имейла си, там, където  се пише текста?? Оф, не знам дали съм ясна, абе, все едно тук, както пиша, пиша и искам да сложа една картинка отдолу??
Т.е. искам да пратя картичка, ама не като прикачен файл, а тя да е в самия мейл! Ама не знам как става, опитах да направя страница с въпросната картичка в HTML с идеята после да я вмъкна от там с опцията "вмъкни изображение", не не стана, стои само едно малко квадратче в горния ляв ъгъл на интернет страницата!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 370
Здравейте! Някой може ли да ми каже как да пейстна една картинка в имейла си, там, където  се пише текста?? Оф, не знам дали съм ясна, абе, все едно тук, както пиша, пиша и искам да сложа една картинка отдолу??
Т.е. искам да пратя картичка, ама не като прикачен файл, а тя да е в самия мейл! Ама не знам как става, опитах да направя страница с въпросната картичка в HTML с идеята после да я вмъкна от там с опцията "вмъкни изображение", не не стана, стои само едно малко квадратче в горния ляв ъгъл на интернет страницата!
Благодаря!

Тук, конкретно, става с тагове. Ето така:

https://cdn.bg-mamma.com/LWAh/1dd88427.gif - това е линкът

- маркираш и слагаш тагове. В имейл не съм пробвала.Ще опитам ей сега .

# 2
  • Мнения: 17 546
В abv.bg си  има опция за писане на текст с цвят и картинки. Като във форум. И емотикони има даже. Над полето, в което се пише писмото от ляво на дясно пише 1. Правопис, 2. Преведи и 3. Текст с цвят и картинки. Изображение се слага като тук, но от url адрес, има си и бутон за това. Peace

# 3
  • Мнения: 4 651
Тя иска най- вероятно да сложи в текта картинка от своя компютър. 

Калинке с точици, ако ползваш абв, мейл.бг и подобни, не може така, или трябва да я атачнеш или ако картинката е на някой сайт в Интернет - да добавиш адреса в някакви тагове, както са ти казали Пъзел и Балу.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Качи картинката си или в PicValley, или в ImageShack@, вземи от там адреса на картинката и си го постави точно където ти искаш в писмото, като натиснеш на мястото за поставяне на картинка, ако си в abv.bg!  Hug
За другите пощи мисля, че е по същия начин.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт