Уред за масаж

  • 1 275
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 619
Здравейте, 
Искам да си купя уред за масаж. Харесала съм си този http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=404

Някой ползвал ли го е или пък нещо подобно? Ако да какъв е ефекта?

Далече съм от мислта да отслабвам с него, за масаж ми трябва, имам масажор за целлит на филипс и съм доволна ама си е трудоемко  с него и ми се уморяват ръцета  hahaha та затова нещо мързеливо си търся да си лежа пък то да си действа  Party

# 1
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Идеалният начин според мен да е ходиш на масай един-два пъти седмично.Лежиш и те масажират-е от това по-голям кеф нема  Laughing
на тези глупости не вярвай

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 21:18 от gul4i

# 2
  • Мнения: 8 242
Един познат си го беше купил та го пробвах ..
Освен, че умрях от гъдел и ми се разбъркаха коремните органи, друго не можах да разбера  Crazy
Влез в Продавалника, постоянно ги продават.. Смятай колко са ефикасни  Wink

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Това не е уред за масаж newsm78 А е уред за отслабване, на принципа на вибрациите. Според моя опит, подобни уреди за домашна употреба не вършат никаква работа

# 4
  • У дома !
  • Мнения: 700
И аз смятам,че това е уред за отслабване или по точно за разбиване на мастните депа в коремната област.....
Исках тези дни да купя Шияцу масажор,,,,,,,,,,но го няма в нито един магазин на Вес телешоп....днес цял ден обикалях за него.....
Дори не бях сигурна дали си заслужава и пуснах тема тук,ама никой не ми отговори  Confused като се наканих да го взема се оказа,че са го изкупили преди празниците Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт