Антицелулитен клин?

  • 6 306
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
За ей такова нещо става дума: http://www.samozdrav-bg.com/33.200.0.0.1.0.phtml
Ползвал ли е някой подобни клинове и намира ли ги за полезни-да кажем докато спортува човек ако носи такъв клин или из къщи?

Много съм в размислъл дали да си взема, кажете какво мислите вие за този продукт Simple Smile

# 1
  • Мнения: 385
Не съм ползвала, но ми се вижда малко ала-бала. То не пречи да си го носиш докато спортуваш или в къщи, ама чак да "корегират и оформят фигурата" newsm12.
А защо ми се струва че се пише корИгират... Sly

# 2
  • Мнения: 454
Аз имам такъв клин, но по-дълъг. Всъщност, май вече го изхвърлих. Не бих казала, че има ефект. В началото постоянно ходех с него и се мажех с разни кремове, но понеже беше лято бързо се отказах. Ако ти се прежалват 40 лв., можеш да си го вземеш и да си го носиш под другите дрехи. Знам ли? Може да има ефект при по-продължителна употреба.

# 3
  • Мнения: 400
Е, определено са се попресилили с обясненията, то ще каже човек, че само от този клин ще станем слаби и красиви хи хи:)

Въпростът е дали има някакъв ефект все пак, не очаквам чудеса, ама поне нещичко...

# 4
  • Мнения: 1 432
Няма ефект само от клина. Аз съм се срастнала с такъв от пове4е от една готина. И в момента съм с него  Whistling Мажа крем ,слагам клина....Не мога без него,чесно  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 400
И като сте така неразделни кажи има ли ефект?? Наистина ми е любопитно, хем ти го носиш съвсем съвестно, тоест трябва да се прояви ефекта с пълна сила?

Хайде сподели мъничко повече:)

# 6
  • Мнения: 40
Не съм ползвала, но ми се вижда малко ала-бала. То не пречи да си го носиш докато спортуваш или в къщи, ама чак да "корегират и оформят фигурата" newsm12.
А защо ми се струва че се пише корИгират... Sly

РАЗБИРА СЕ, ЧЕ СЕ ПИШЕ КОРИГИРАМ!!!

# 7
  • Мнения: 1 432
нали ти казах ,4е само с него не става, или поне така предполагам:) Аз бях на диета, мажех  скрем...........с об6ти усилия преборихме изли6ъците:) Е не съм изгладила до перфектност целулута ,ама не това ,което бе6е............Купи го,а ко имаш излишни пари, носи си го и си въобразявай като мен, 4е бе него си за никъде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 11 747
От тия трите - диета+крем+клин = струва ми се само от диетата е имало ефект! Момичета, що се хващате на въдицата, за разни чудодейни нещица, които само на скромната цена от 40лв, ще променят живота ви и ще решат проблемите ви?!  ooooh!

# 9
  • Мнения: 400
Хи хи мисля, че отговорът е ясен-защото ни се ще да стане:)
То от това желание светът се движи:)

Още съм в колебание де, май по-скоро ще си взема неопренов клин, там поне със сигурност има сауна ефект пък да видим.

# 10
  • Мнения: 11 747
Да, за желанието, и аз все тая надежда, за някое изобретение, което бързо и ефикасно ще прави страхотни фигури...  Sad Tired  ама цели индустрии печелят и се развиват от тия наши глупави надежди! Не си давай парите за глупости.

# 11
  • Мнения: 400
Абе май си права, ще взема да ида на масажи за тия пари, от това поне със сигурност ще ми сотане удоволствието:))))

# 12
  • Мнения: 1 432
А моля, моля......аз даддох 50 лв!!!  Mr. Green
Иди на масажи наиситна ,не си давай парите за глупости........то да бяха 5 лв............

# 13
  • Мнения: 5 647
Смях. То това си е обикновен полиамиден клин 120 den. Едниственото, което може да прави е да има леко пристягащ ефект и то от самата плетка, която няма как да стимулира кръвообращението. 

Общи условия

Активация на акаунт