Внимавайте кой ще влезе първи в дома ви днес

  • 2 263
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Православната църква отбелязва днес църковния празник на Свещеномъченик Игнатий Богоносец, наричан от народа Игнажден -  http://dnes.dir.bg/2008/12/20/news3764302.html
Вярвате ли на подобни поверия и забелязали ли сте през изминалите години, дали са били добри или не, в зависимост от това кой е прекрачил пръв прага на дома Ви?

# 1
  • Мнения: 562
Хммм, не съм обръщала внимание, но засега плановете са, че освен нас, днес никой няма да влиза вкъщи, а ние сме добри. Wink

# 2
  • Мнения: 2 458
Уф, майстори ми влязоха днес. Cry
Как се тълкува това?

# 3
  • Мнения: 41
  Знам го поверието, но не съм суеверна. Не обръщам внимание на такива неща.

# 4
  • Мнения: 59
 А как можеш да не пуснеш някой неприятен - инкасатор например  Grinning , сигурно няма да е на добро. Май е по-добре да поканиш някого още на сутришното кафе.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 311
У дома влезе свекърва ми!Май не е на хубаво? Sad

# 6
  • Мнения: 2 458
Свекървището пък отде се е довлякло именно днес Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 432
Никой няма да влезе в дома ми днес.

# 8
  • Мнения: 2 270
Никой няма да влезе в дома ми днес.
и у нас

# 9
  • Мнения: 285
У нас също може би няма да влиза никой. А какво да направим и как да разберм кой да влиза и кой не?? Thinking

# 10
  • Мнения: 368
Чакам майка ми а пък тя е много добричка Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Моя близка приятелка снощи дойде да хапнем, да пийнем, и остана до след 12, та я броя за полазник Simple Smile Добър човек е. Обичам това вярване, симпатично ми е, но ако дойде неприятен човек, не се връзвам.

# 12
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Е, как да внимавам кой ще влезе първи? Да гоня ли тези, които не ми харесват  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 487
Е, как да внимавам кой ще влезе първи? Да гоня ли тези, които не ми харесват  Mr. Green

Ми ще гониш я, взимаш една сопа и а е влязъл някой, който ти е неприятен,  а бой по тиквата. fight

# 14
  • София
  • Мнения: 1 735
Дойдаха ми на гости две стари Wink,любими и добри приятелки!

Общи условия

Активация на акаунт