Латиноамерикански танци

  • 1 510
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 688
в нета гледах ,търсих но никаде на видях на каква възраст най- късно може да се започнат да се тренират такъв стил танци и по специално - румба.Ако има някой които знае или дори се занимава с  танци и дори и да не знае нищо нека напише нещо,моля ви.(аз съм на 17г.)
предлагам и 1 видео материал ,най много да запаля още някой по румбата  Grinning ---> http://zazz.bg/play:f8175b6b

# 1
  • Мнения: 4 585
Защо да има възрастови ограничения, живеем в демократична страна, би било дискриминация.
Линкът не се отваря. По-точно отваря се, но нищо не се вижда.
Грешка! За съжаление видеото което се опитвате да отворите не съществува!
За кой град става въпрос? И защо ти е само румба? Ако е да се състезаваш, само с румба няма да стане.

# 2
  • Мнения: 1 517
Ако нямаш амбиции за професионално поприще, едва ли има възрастова граница.
А линкът на мен ми се отваря.

Румбата е танца на любовта...

# 3
  • Мнения: 1 688
чак за състезания не,но просто искам да го танцувам и като го гледам ми доставя голямо удоволствие.
а за линка -> на мен ми се отваря но накойто не,нека напише в www.zazz.bg в търсачката следното : Elena Khvorova - Rumba Tribute   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 585
Тук ми се отваря, моля зя извинение. От вкъщи не ми се отвори.
Щом е за удоволствие, няма да има възрастови ограничения.
Аз на 50, преди два месеца учих ламбада. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 688
а какво е ламбада  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 425
http://zazz.bg/play:09f0d0b6

За възрастта няма ограничение, стига да имаш желание - винаги ще намериш къде да танцуваш  Peace

# 7
  • Мнения: 14 471
румбата е любимият ми танц....

не знам откъде си но в повечето големи градове школите за спортни танци предлагат занимания и за възрастни

# 8
  • Мнения: 17
mEdIsSa123, за танцуващите възраст няма  Simple Smile Важно е желанието,много труд и мъъъничко талант  Wink
 Аз съм танцувала около 11 години спортни танци,те са моята "страст" в живота.За жалост от няколко години нямам никакво време за тренировки,а и никога не намерих подходящ партньор,с който да се състезавам (недостатък на малкия град)...Въпреки това аз още се вълнувам от спортните танци и им оставам доживотен фен  Heart Eyes
 Желая ти успех и няма да съжаляваш ако започнеш уроци!А и 17 години хич не са много! Peace

# 9
  • Мнения: 0
Хей, искам да питам - видях една школа по латиноамериканска, която ми направи невероятно впечетление (Състезателите им печелят медали и танцуват в танцови формати като VIP Dance and Dancing Stars ), но ми се искаше да попитам дали някой има някаква информация за цените... Състава се казва "Дъга" и се надявам, че ще помогнете, защото много ми се иска да се науча да танцувам латино или стандартни танци (ходила съм и преди, но за много кратко и страшно много се запалих)...
Мерси предварително :*

Общи условия

Активация на акаунт