крем за лице

  • 4 314
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Дайте съвет, моля! Търся крем за лице, който само да хидратира без да омазнява. Ситуацията е следната - моята кожа мазнина си има съвсем нормално - нито много, нито малко. Много лесно обаче губи вода. Досега имах Хидразон на Гино, но искам да разнообразя  Embarassed Embarassed Мерси!

Последна редакция: нд, 24 юли 2005, 18:25 от NVN

# 1
  • Мнения: 1 002
има един нов на Лореал - нещо беще за суперхидратация - голяма реклама му правят ..аз мисля , че ще си го взема...

# 2
Happyderm  - L`Oreal

Total fresh - Garnier

И двата са много свежи и не омазняват.

# 3
  • Мнения: 114
 Grinning На нивеа-бяла кутийка,супер е. Grinning

# 4
  • Мнения: 2 489
Oligo 25 на Vichy!!!

# 5
  • Мнения: 2 047
Цялата серия тотал фреш на гарние е намалена в метро.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Аз ползвам на Elea - Hydro mat и съм много доволна! Сега през жегите изобщо не ми се омазнява лицето Whistling Crazy

# 7
  • Мнения: 6 472
Сащия случай съм Confused Ползвала съм PURE ENERGY на NIVEA, HAPPYDERM на LOREAL, оранжевия на GARNIER  и OLIGO 25 на VICHY. Препоръчвам ти този на VICHY и този на LOREAL. От този последния си купих поредната опаковка от Метро за 9 и нещо Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
На AVON - 24-часов хидратиращ крем, супер е за лятото, даже мисля че в момента е намален.

# 9
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
И аз съм много доволна от този крем, супер е. newsm10

# 10
# 11
  • Мнения: 5 393
24 часовия на AVON-добър е.

# 12
  • Мнения: 11 003
Oligo 25 става ли за мазна кожа или Thermal S Mat (май така се пишеше) Embarassed
Avon и Elea ми запушват порите и светя като месечинка Sick От Нивеа също.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 457
Oligo 25 си има вариант за суха кожа (розов, оранжев) и за мазна (в зелено е на опаковката).
Термала на Виши си е матиращ, точно за смесена кожа. Тя сухата няма нужда да се матира и без друго. Wink
Лошото е, че и двата крема (аз бих избрала първият от тях) нямат UVA/UVB защита. А крем за лятото без такава е немислим. Naughty

# 14
  • Мнения: 330
Олиго 25:)Страхотен е,аз си слагам само вечер и сутрин кожата ми е мека като бебешко дупе LaughingШегувам се Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт