Коледни подаръци за второкласници ...

  • 1 080
  • 4
  •   1
Отговори
Имам питане: на 23-ти е коледното тържество на класа-второкласници са... Какви идеи можете да предложите да им направим подаръци на учениците (на всички еднакво, разбира се) ... Миналата година им се купиха шаблони с различни геометрични фигури, но тази година  Thinking ... като идея се роди (напр.) коплект чертожни пособия-линия, триъгълник, транспортир + молив със сменяеми графити (но не автоматичен) ... но друго  newsm78 ... и това до цена (на едро) ~ 2,00 лв.  Laughing ... Ако някой има идея за по-(така) оригинален/ни подаръци, моля ви споделете (а и евентуално от къде могат да се закупят на цени на едро- става въпрос за София)  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 999
Табло с таблицата за умножение. Нали и без друго ще я учат от втория срок. Поискай информация в коя да е книжарница. Може да разгледаш и на борсата за канцелария в сградата на София-прес.

# 2
  • Мнения: 1 312
Това с таблицата е много добра идея,аз вчера купих на дъщеря ми един химикал на Уинкс
от който се издърпва от него таблицата,много е интересен имаше и за момчета но не бяше с някой известен герой химикала  Hug

# 3
Това с таблицата е много добра идея,аз вчера купих на дъщеря ми един химикал на Уинкс
от който се издърпва от него таблицата,много е интересен имаше и за момчета но не бяше с някой известен герой химикала  Hug

Супер  Party ...
А точно от къде сте купили този химикал, и ако е възможно каква е цената ...
За таблото с таблицата за умножение - дойде ми като идея, но тези които съм ги виждала са голям - формат, а и цената варира някъде към 3,50-3,70 лв. (малко ни е скъпичко), но въпреки всичко ще проверя за цена на едро в София-прес ...

# 4
  • Мнения: 1 312
Ние го купих ме тук от квартална книжарница,но мисля че ще ги има в добре заредените книжарници.А за цената ще те излъжа   newsm78 понеже купувах и други неща но май е около-1.20 1.40 нещо такова ,но не повече Hug

Общи условия

Активация на акаунт