Второкласници във ваканция!/22/

  • 20 705
  • 377
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 225
Моето хлапе се разболя вчера, та ваканцията ни започна  Sad
За четенето, чете доста - на вълна Лили Чудото е. Купих всички книги и е много доволен.

И малко нескромно да го похваля, че се класира 5-ти на Коледното Математическо състезание.

# 2
  • Мнения: 1 608
Браво на Васко!
Поздравления за чудесното представяне! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 10:18 от =^._.^=

# 3
  • сред люляците
  • Мнения: 767
sisko2 , хич не е нескромно Hug Браво на детето!
И бързичко да оздравява! Тя и Никол от една седмица кашля, но не е много и се чудя какво да я правя. Не съм я водила на доктор, защото кашля сутрин повече , а през деня не се чува Thinking


=^._.^=, благодаря за темата  bouquet

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 11:09 от ilrai78

# 4
  • Мнения: 719
Благодаря за темата!

sisko2, ама как да е нескромно. Браво на детето. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Сиско - браво на детето! То си е за хвалба!

И аз да се похваля - снощи успяхме и за двата концерта - и пеенето, и пианото. На мен нямаше сухо място от тичане, но детето беше доволно!

Вени, Марти си е сладур!



# 6
  • Мнения: 1 312
Да ние честита темичката  Heart Eyes
Много хубаво заглавие от кога я чакам тази ваканция Mr. Green
Днес са им върнали тестовете по английски имаме 5 има две грешки,а по развитие на речта
отново 4,там други оценки освен 4-ки нямаме  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 987
Честита ни нова темичка   Hug

Сиско, браво на Васко  Peace  Бьрзо да оздарявате   Hug
Вени, всеки пьт се смея с глас на случките на Марти . Много е готин  Laughing

Яна за сега има само шестици. Не я виждам да се е отпуснала в края на годината  Thinking
Да я похваля - днес ще правят изложба от нейни рисунки в детслият отдел на градската библиотека. МНого е горда и радостна. Ще отида другата седмицада я снимам ( изложбата).
Вчера имаха коледен упон в занималнята. Прибра се с много подарьци и преливаше от емоции. Изкарали страхотно. Само ме е яд , че не се сетих да и оставя апарата да се снимат  ooooh!

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Чудесно заглавие.
Дано ваканцията да ни стигне да си починем.

Сиско, браво на Васко  smile3501, айде пък на Великдеското състезание да е първи!

Етиа, с какво се представи на концерта по пиано Креми?

Веселина има само 6-ци. Е, имаше по едно време някаква контролна с червени ударения, но поради масовото им грешене в класа, не бяха с оценки.

Ние пък чакаме класиране на есе "Моята най-хубава Коледа " на 22.12 ще е класирането и награждаването на участниците.

Книги почти не чете, защото е свободна само вечер, а аз съм забранила на лампа да се четат книжки, само вестниче "Венче" и списания (има очила, които не носи).

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, момичета! Браво на всички деца, представили се на математическите състезания, концерти и представления! Нека все така да имат амбиция и да жънат успехи  Hug
Марти днес е играл с другите хлапенца от класа на двора и явно са били на хлъзгава трева, че като са изпопадали всичките - дрехите им тежаха от наслоената по тях кал! Не съм виждала по-мръсни дрехи!  #Crazy Все му правя забележка, че не се пази чист и така се беше притеснил да не му се карам... Добре, че една от г-жите донесла стари дрехи от нейния син, та ги е преоблякла и са били сухи. Забравил си и един много готин елек без ръкави на полянката, но се сети чак пред нас. Така се беше притеснил, че се разплака и каза, че иска да се хвърли от последния етаж на някой небостъргач!!!  Sad  Онемях! Shocked Вярно, че правя забележки и се карам, ама не съм чак такъв дзвер, та да си шашардисвам детето... Изобщо днес ми е един луд ден. Чакам ваканцията с нетърпение!

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте!
И аз чакам вече ваканцията, а не само моя син. На олимпиадата не се е представил добре, но от неговото училище е сред първите. От много бързане така става. Обаче пък всички, които са ходили на олимпиада имат 6-ци, важно било участието.

# 11
  • Мнения: 1 103
Да се запиша и аз в новата тема Blush
Аз да се оплача моят син е влюбен .Вчера купувах подарък ,но днес ми звъни и вика мамо да отиваш да връщаш кученцето.Тя му казала че не иска нищо от него и сега харесвала друг  Shocked .Ох мислех че ни е рано за такива неща още ,но уви  Rolling Eyes такъв е живота .
Днес направих подаръка за яслата на малката и утре чакаме дядо Коледа  santa2
Лека вечер на всички аз ще отивам на теория и сега се потя над тези листовки  #Crazy ама няма трябва да се учи.

# 12
  • Мнения: 367
Айде и аз да се запиша,че напоследък за загубих като стара монета  Mr. Green Чакам ваканцията да си почина  Crazy Започнаха вече родата да питат за коледни подаръци,Катето искала бебе Борн,ама ще има да взема,направихме истинско него да сменя  Crossing Arms Решихме да и вземем лаптоп за коледа,но още не сме избрали модел  newsm78 това е засега  Hug

# 13
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Така се беше притеснил, че се разплака и каза, че иска да се хвърли от последния етаж на някой небостъргач!!!  Sad  Онемях! Shocked Вярно, че правя забележки и се карам, ама не съм чак такъв дзвер, та да си шашардисвам детето... Изобщо днес ми е един луд ден. Чакам ваканцията с нетърпение!

Малката душичка  Hug.
Ти не му се връзвай, надали го мисли сериозно  Wink. И Александър прави такива изявления от време навреме, ама той по-скоро ме шантажира, като ми заявява, че ще избяга, ще скочи отнякъде и подобни ....  А като по-малък, ако му се скарах, крещеше "Не ме бий! Само не бий!"  Mr. Green, ще речеш, че го пребивам на лягане и на ставане.

И ние вече го раздаваме ваканционно. Утре е на тържество в частната занималня, която посещава, в понеделник с класа ще празнува в някакво клубче "Захарно петле", а във вторник ще има "коледен пазар"  в училище. Ще приготвим коледни сладки, ще нарисуват картички и ще продава дребния. Само дето не е разбрал, че базарът е благотворителен, та отсега се е наточил колко парички ще изкара  Mr. Green.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 09:30 от Айяла

# 14
  • София
  • Мнения: 6 210
Айяла, наистина се оказа чиста проба шантажиране! Предполагам, че е бил притеснен от белята, но по-късно вечерта с голямо удоволствие почна да пуска по някой коментар, от който разбирам, че съвсем доброволно се е търкалял в калта  ooooh!

Само дето не е разбрал, че базарът е благотворителен, та отсега се е наточил колко парички ще изкара  Mr. Green.
хи хи  Mr. Green
Онзи ден водиха децата на театър на коледна тематика. Г-жата обяснила, че билета е 5 лв., но цената се поема от занималнята като подарък за тях и трябва да се доплати само за транспорта. Отивам да взема Марти, а той ми казва: "Мамо, няма да си тръгвам още, че не са ми дали петте лева!"   hahaha Нашия останал с впечатлението, че трябва да му платят пет кинта за това, че е посетил театрална постановка!

Общи условия

Активация на акаунт