Може ли да е алергия?

  • 355
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
В петък вечерта забелязах някакви петна с неясен произход по телцето и лицето на бебо - червени с беличко топченце по средата. Може ли да е от нещо, което съм яла, някаква алергия или ... ? Нищо не съм му давала (освен чайчето в обедните горещини). Или пък от нещо в банята (но не съм сменяла марката нито на сапуна, нито на бебешкото олио)  newsm78. Или пък нещо да го е ухапало  Rolling Eyes...

# 1
  • Мнения: 503
Не знам, дали бихме могли да ти помогнем, не само не можем да видим петната, но и все пак това е работа за дерматолог.
Ако можеш, напиши, къде то4но са се появили обривите? Аз имам опит само с атопи4ен дерматит, защото Мила имаше такъв, и мога да ти кажа за него. Мисля оба4е, 4е при нея просто имаше суха кожа, не е имало "топ4енца" на обривите...  newsm78  Thinking  Най-добре е все пак да ви види лекар.

# 2
  • Мнения: 980
Мислех си първо за обриви от прегряване, но с бяло връхче?! Ние на излизане от болницата имахме такива и лекарката ни каза да мажем с етилов спирт 70 градуса. Само пъпчиците. Можеш да опиташ, преди да го заведеш да го видят. Дано изчезнат.

Общи условия

Активация на акаунт