iskam da se razveda ... kakvo da napravq

  • 3 839
  • 3
  •   1
Отговори
zdraveite! az sum na 22  i imam nyjda ot savet-molq vi daite  mi go kato neotralna strana. omujena sum ot 2,6 godini, imame da6terq na 2 godini  i iskam da se razveda.sapryga mi su6to ima topva jelanie no za nego problem e finansovata strana na ne6tata. imame jili6te zakypeno po vreme na braka no imame dokyment koi kakvi pari e dal za nego ... az imam i faktyri, kasovi belejki i tn za materialite za remonta a pri razvora parite koite toi e dal  mai se oveli4avat spored pazarnata cena. az napravih dosta po apartamenta  a i v negovata 4ast ot parite dadeni za pokypkata na jili6teto ima i zaem koito se ispla6ta ot nego no neznam moga li da pretendiram 4ast ot tazi syma da mi bude prispadnata i dali ima veroqtnost da mi vzeme deteto ... do kolkoto znam ne no iskam i va6eto mnenie MOLQ VI POMOGNETE MI kato jena i nai-ve4e maika iskam da znam za da za6titq i pravata na deteto si i da moga da se za6titq ot eventyalni pretencii kum da6teri4kata mi

# 1
  • Мнения: 1 425
Е щом и двамата искате да се развеждате значти няма съществени проблеми освен имуществените. Децата в Бг се давата на майката, освен ако е наркоманка или с леко поведение. Така че за детето не се базпокой. За апартамента най-добре е да говориш с адвокат.

# 2
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ако искаш да мине безболелезнено и с по-малко пари, щом и съпруга ти е съгласен, най добре е да се разведете по взаимно съгласие, обаче не съм сигурна дали може така преди да са минали 3 год. от брака. Ако двамата се споразумеете за всичко помежду си съдът не го интересува особено. Но най-добре е да се консултираш с адвокат.

# 3
 За апартамента най-добре е да говориш с адвокат.

to4no 4e az govorih s ein advokat toi s dryg i dvamata kazaka korenno razli4ni ne6ta moqt 4e pri dokymenta koito imame za dqlovoto y4astie v pokypkata 6te poly4i edna sym a negoviq e kazal 4e symata e dvoina ... moq kazva 4e se vzima predvid darjavna ocenka  a negoviq pazarnata cena  na jili6teto ... kak taka stava tova razminavane nenzam... nali zkona e edin ili te s tolkova advokati mai


Пиши на кирилица!!!!

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 10:16 от БеБето

Общи условия

Активация на акаунт