за създаване на фонд за ин витро-помогни отново!!!

  • 4 337
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
тук сме се събрали бъдещи майки и настоящи такива.Има обаче сред нас жени,които по една или друга причина не могат да станат майки без лекарска помощ!Нека им помогнем в това свято начинание!Нека се обединим,защото всеки има правото да стане родител!
Нека ги подкрепим с един единствен подпис!!!
                  петиция    

 Това е ОФИЦИАЛНАТА ПЕТИЦИЯ!!!Моля всички,които со дали гласче на първата,да повторят отново!Знам,че стана разминаване,но в случая се приемам за виновна и моля да ме извините!...и да подпишете! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 15:30 от [x] `Деси`

# 1
  • София
  • Мнения: 23 036
Оказа се, че малко преди да видя темата, вече бях подписала петицията! Нека всички да дадем гласа си за тази страхотна кауза, защото наистина си заслужава!!!  Hug Да помогнем, с каквото можем, във всеки един дом да има детски смях и щастие  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 274
Подписах Peace

# 3
  • Мнения: 6 274
Аз разбрах, че ще има такъв Фонд, така че не е ли безсмислена вече Петицията ?   Thinking

# 4
  • Мнения: 4 433
Подписах.

# 5
  • into the blue
  • Мнения: 771
Подсписах,успех  Peace

# 6
  • Мнения: 2 090
Подкрепих с подписа си Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 185
 Peace Подписах!

# 8
  • Мнения: 4 753
Успех, момичета и момчета!!!    Peace

# 9
  • Мнения: 170
Деси, много си те обичам, да знаеш  Peace

Момичета, не е сигурно, че такъв фонд ще има. Докато не се реализира черно на бяло, трябва да ги натискаме, до последно!!!

# 10
  • Мнения: 6 274
Деси, много си те обичам, да знаеш  Peace

Момичета, не е сигурно, че такъв фонд ще има. Докато не се реализира черно на бяло, трябва да ги натискаме, до последно!!!
Ами аз одеве по Новините друго чух и за това вас питам, ама никой пък нищо не казва...  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
аз на думи вече невярвам,докато не стане факт и то както го искаме,нищо не е сигурно.

# 12
  • Мнения: 6 274
аз на думи вече невярвам,докато не стане факт и то както го искаме,нищо не е сигурно.
А не е ли станало факт ?  newsm78
Аз поне така разбрах...
Иначе нямаше да питам...

# 13
  • Мнения: 711
Подписах и ще препратя линка на мои познати и те да се включат! Успех!   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 201
Оказа се, че малко преди да видя темата, вече бях подписала петицията!
PeaceУспех!Дано бъдем чути! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт