Имам овулация,нямам менструация???

  • 4 328
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте.Много търсих из темичките,но така и не намерих отговор на въпроса си.Надявам се че тук някой може да ми отговори,за което благодаря предварително.Проблема е следния-имам овулация,а нямам менструация!Не мога да си го обясня как се получава това.Преди враме установихме,че нямам овулация,тогава ме стимулираха с клостилбегит,и забременях.За съжаление-извънматочна браменност.
След извънматочната,първия ми цикъл беше наред,а след това нищо,предизвиквах го с оргаметрил.Преди около три мес. правих фоликулометрия.Оказа се,че имам овулация на 20 ден(при стимулацията също беше към 20 ден)Отово ми дойде след оргаметрил.На следващия мес. мерих базална темп.,покачи се на 21 ден.,явно пак съм имала ову,но док ми каза да не спирам оргаметрила,той не пречел на бебеправенето.Но аз се чудя ЗАЩО след като имам овулация,не ми идва без оргаметрила.От три мес.бебепраим още няма резултат.Знам,че това не е много време,преди първата си бременност чаках две год.,но изпитвам някаква тревога,че нещо може да не е наред. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 335
Озадачи ме. Хормоналните изследвания какво показват?
А прогестерона как е?

# 2
  • Мнения: 89
Доктора не ми е споменавал нищо за хормонални изследвания.Дори ме посъветва за известно време да спра да ходя по доктори(след като снимка на тръбата показа,че тя е о.к. и след фоликулометрия),за да се успокоя психически.Каза ми просто да продължа да си пия оргаметрила,и да правя опити за зачеване поне 5-6 мес.и ако не се получи,да го потърся отново.

# 3
  • Мнения: 1 335
Я по-добре пусни едни репродуктивни хормони. Много съм учудена, че досега не са изследвани по лекарско настояване ... ама много.
И наистина, наслаждавай се на настъпващите се празници и направи почивка ако искаш. Ще дойде и твоето бебе! Сигурна съм! Hug

# 4
  • Мнения: 1 868
Аз съм същата работа като теб, при мен също никой не знае защо е така Sad
Всеки път го предизвиквам с дуфастон!

# 5
  • Мнения: 366
Аз съм същата - няма цикъл (или имам през 3-4 месеца), а лекарят ми твърди, че имам овулация.
Лошото е, че не се знае кога настъпва.

Общи условия

Активация на акаунт