Почистване на Хепа филтър на прахосмукачка

  • 16 850
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Въпросът ми е дали може да се мокри, защото не си спомням какво ми казаха в магазина  newsm78 А колкото и да го четкам, все излизат облаци прах.
Знам, че се продават отделно и може да се сменят. Имаме един в резерв, ама все пак е 35 лв., все би трябвало да има начин да се почистват.

# 1
  • Мнения: 1 167
Знам, че трябва да се сменя, а не да се почиства.

# 2
  • Мнения: 81
Моята прахосмукачка е с такъв филтър и си го мия (пера) без проблем, даже на самия филтър си има указания.Трябва да се остави след това да изсъхне напълно на слънце или по естествен начин.Не се суши в сушилна или на радиатор.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние сме с таъв филтър без проблем го мия, но след това както е писала и sisasisa трябва да се остави да изсъхне  Peace

# 4
  • Мнения: 4 290
И аз го мия. И то доста често, защото като се зацапа и не прахосмучи добре.  :

# 5
  • Мнения: 2 261
Отвратителни модеки #Cussing out
Още ме е яд,че се набутах и подарих старата ми пушка Самсунг Thinking

# 6
  • Мнения: 5 592
И аз го мия. И то доста често, защото като се зацапа и не прахосмучи добре.  :
Само с вода ли го миеш или ползваш някакъв препарат?

# 7
  • Мнения: 2 261
На всеки 3-4 чистения пера филтъра с вода ,течен сапун  и за разтъркване ползвам стара четка за зъби !
Много удобна прахосмукачка #Cussing out .Чистя 10 мин . с нея и после пера 15 мин.
Голям кеф и удобство ,няма що Mr. Green.

# 8
  • Мнения: 4 290
И аз го мия. И то доста често, защото като се зацапа и не прахосмучи добре.  :
Само с вода ли го миеш или ползваш някакъв препарат?
С веро под течаща вода. И аз не съм особено очарована от хепа филтъра.

...Много удобна прахосмукачка #Cussing out .Чистя 10 мин . с нея и после пера 15 мин.
Голям кеф и удобство ,няма що Mr. Green.
А и като добавим това, че трябва да чакаме и да съхне...  Tired

# 9
  • Мнения: 479
Мерси за инфото, момичета   bouquet

# 10
  • Мнения: 207
Ние сме по-големи късметлии имаме прахосмукачка с два хепа филтъра Twisted EvilКогато я купувахме никой не ни каза,че се сменят и единия струва 35лв #2gunfireВ упътването пише,че вътрешния се тупа и пере само с вода,без препарати,а задния само се сменя.Задният се опитах да изпера и се разпадна.Побългарих го временно с вата,докато намеря и купя.Вътрешният пера и след година и половина сменям.Прахосмукачката е много мощна и хубаво чисти,но тези филтри направо ми разказват играта

# 11
  • Мнения: 315
и на мен ми писна от филтрите и сега ползвам торбички

# 12
  • Мнения: 4 290
Че къде ги сложи тези торбички?

# 13
  • Мнения: 2 261
На хартиените торбички не казваме хепа филтри Stop :
Казваме на оная джаджа дето прилича на въздушен филтър за кола,но по- малка.
Разликата е ,че липсва въобще торба тук  Hug

# 14
  • Мнения: 5 592
Ние сме по-големи късметлии имаме прахосмукачка с два хепа филтъра Twisted EvilКогато я купувахме никой не ни каза,че се сменят и единия струва 35лв #2gunfireВ упътването пише,че вътрешния се тупа и пере само с вода,без препарати,а задния само се сменя.Задният се опитах да изпера и се разпадна.Побългарих го временно с вата,докато намеря и купя.Вътрешният пера и след година и половина сменям.Прахосмукачката е много мощна и хубаво чисти,но тези филтри направо ми разказват играта
Каква ти е прахусмокачката?Аз съм се засилила да купувам ей тази от Техномаркета:
http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09040389

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 18:13 от monii

Общи условия

Активация на акаунт