Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте на всички, пиша нова тема и много се надявам да можете да ми помогнете - бях ви питала за мнението ви за доктор Заимов и доктор Матеев от Пловдив,които и двамата се водят специалисти по стерилитет,но общо взето мненията,които получих бяха отрицателни и съветите на всички бяха да се насоча към доктор Даскалов от Клиника медикус Алфа град Пловдив за проблеми със забременяването...при мен са вече 4 години...Посетих го и той ми назначи един дълъг списък с изследвания,които трябва да си направя ( някои от тях вече съм правила ,та не знам дали трябва да ги повтарям) и като ги изчислих ще ми излезнат към 400-500 лева ако не и повече - има и генетични и имунолични ,които са най-скъпите...Самият доктор Даскалов ме каза да проверя дали някои от тези изследвания ги поема касата и въпросът ми е следният: можете ли да ми препоръчате специалист,който да работи със Здравната каса и който да може да ми назначи някои от изследванията.Не ми се иска да ходя при случаен гинеколог...взела съм си направление,много ви моля ако знаете специалист по стерилитет за Пловдив който да работи със здравната каса да ме посъветвате.Благодаря ви, че ви има и че взаимно се подкрепяме!

# 1
  • Мнения: 2 382
За съжаление май добрите специалисти не се занимават със ЗК Confused.
Изследванията наистина са много, но не е задължително да направиш всичко наведнъж.Не ги пропускай, защото всички са важни Peace.
Хормоните можеш да направиш с направление от гинеколог и от ендокринолог.
СПИН и хепатит се изследва безплатно в ниската сграда, която е залепена за ХЕИ.Микробиология и цитонамазка също можеш да направиш към ЗК.
Това са почти половината изследвания.
Имунологичните  в Плевен са с много по-ниска цена, отколкото в София.
Нещата са страшни само на пръв поглед.
Успех!

# 2
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета !

Бих, искала и аз да попитам за специалист по стерилитет. Май ще ми се наложи да посетя, някоя клиника.
Моля да препоръка(става въпрос за Пловдив). Ако имате и телефоните на някого на когото може да се разчита.....
 От две години се опитваме да имаме бебе. Ходих и на Поморие (тази година) и там ми казаха, че ако не стане до 5-6 месеца, задължитлено да посетя клиника по стерилитет.
Предверитлено ви благодаря !

# 3
  • Мнения: 975
mvh,аз препоръчвам д-р Даскалов  Peace.

# 4
  • Мнения: 89
Момичета,на този етап мога да ви посъветвам при кого да не ходите в Пловдив-НЕ ходете в клиника Бора при Матеев.Аз посещавам  Д-р Крумов,но от скоро и не мога да кажа със сигурност колко е добър в стерилитета,но засега имам добри впечетления и му имам доверие.Когато бяхза първи път при него,в чакалнята сезапознах с една жена,която каза,че благодарение на него има дете.Раждала е в чужбина и там лекарите са се чудили как жена с нейната диагноза е забременяла.Тя каза,че му е мн благодарна и ако не е бил той,тя никога нямало да има дете.Струва ми се,че е добър,но нека изразят и мнение хора.които го познават мпо-добре.

# 5
  • Мнения: 2 423
За съжаление май добрите специалисти не се занимават със ЗК Confused.
Изследванията наистина са много, но не е задължително да направиш всичко наведнъж.Не ги пропускай, защото всички са важни Peace.
Хормоните можеш да направиш с направление от гинеколог и от ендокринолог.
СПИН и хепатит се изследва безплатно в ниската сграда, която е залепена за ХЕИ.Микробиология и цитонамазка също можеш да направиш към ЗК.
Това са почти половината изследвания.
Имунологичните  в Плевен са с много по-ниска цена, отколкото в София.
Нещата са страшни само на пръв поглед.
Успех!

 Peace Peace Peace Peace Peace
Успех Praynig

# 6
  • Мнения: 26
Много ВИ, благодаря !

Ще се опитам да свържа с него и да си запася час, предполагам, че ще е след Нова година !
Успех на всички с преодоляването на проблемите ни !
  love001  love001

# 7
  • Мнения: 26
Момичета, д-р Даскалов от клиника Медикус-алфа ли е ?

# 8
  • Мнения: 37
Да, от клиника Медикус - Алфа е.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт