Варицела и много силни болки в гърдите!

  • 2 236
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Преди няколко дни пуснах тема за тест за Варицела. Уви, не стигнах до теста, защото днес се обринах и диагнозата, разбира се е Варицела. Проблема е, че много, много ме болят гърдите като дишам. Поема ли малко повече въздух и усещам тежест, пробождане, болка. Личната лекарка ме прегледа, преслуша ме и каза, че ми няма нищо в гърдите. Но аз се притеснявам.
Другото, което искам да питам е: вярно ли е, че когато пъпките завяхнат спираш да бъдеш заразен? И още нещо: може ли да се пие алкохол /все пак ако не се оправя до Коледа да правя компания на мъжа ми с едно питие/?
В много неподходящо време се разболях....  Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 832
Гърдите вероятно те болят, защото вътре органите също са в пъпки и като поемеш въздух, разтваряш дробовете и малко или много като са обринати и те нормално е да те боли. За това, дали пъпките когато завяхват не си заразен - и аз така съм чувала, а за алкохол - знам, не мисля че не може но по добре питай лекар. Знам, че когато имаш съмнения дали си болен от шарка, изпиваш една чаша червено вино и на другия ден пъпките са избили. Аз си го обяснявам с това, че виното разширява кръвоносните съдове.
Ужас горката, колко ли ти е гадно да си шарка на тия години.

# 2
  • Мнения: 3 499
Отвратително е, да не говорим, че съм направо обезобразена. Имам и в очите, ушите, а по тялото и лицето са една до друга. Cry

# 3
  • Мнения: 2 731
Отвратително е, да не говорим, че съм направо обезобразена. Имам и в очите, ушите, а по тялото и лицето са една до друга. Cry
Бързо оздравяване ти желая

Общи условия

Активация на акаунт