Прах за пране и омекотител за дрехи

  • 207 595
  • 767
  •   1
Отговори
# 135
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А впрочем турските последно ги направиха по 9 килограма и леко покачиха цената. Казаха ми, че долара се бил вдигнал.

Точно 9 кг купих. Дадоха ми го за 30 лв- Персил голд. Минала ли съм се  Mr. Green newsm78
Тарталета,много парички ми се вижда,че си дала. newsm78
Преди два месеца мъжът ми като ходи,донесе Ариел-9 кг. и омекотител Ватан(поне аз така го разчитам)-5л. за всичко е дал 40 лв.Като се има предвид,че омекотителя го разреждам със вода.
Та затова много ми се вижда само за праха 30лв.
Само за информация да кажа,че когато го е купувал със него е бил негов приятел турчин.Не ми е казал да са се пазарили.Явно като чуят наша реч и цените се вдигат моментално и ако мине номера.

# 136
  • Мнения: 2 388
ИВКА 10   от кой град пазарувате?
Какво пазарене, не разбирам. Най - добре е да се купува от магазините тип наше МЕТРО, праховете, които са на промоция ( както и други стоки ).
Аз в Лозенград и насипно съм виждала да дават, ама аз не вземам естествено.

# 137
  • Мнения: 156
Персил 10кг. е 18лв. какви са тези цени по 30лв. newsm78

# 138
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ИВКА 10   от кой град пазарувате?
Какво пазарене, не разбирам. Най - добре е да се купува от магазините тип наше МЕТРО, праховете, които са на промоция ( както и други стоки ).
Аз в Лозенград и насипно съм виждала да дават, ама аз не вземам естествено.
Чак пазаруване не бих казала.Аз скоро не съм ходила.Мъжът ми имаше пътуване до Турция и му бях поръчала да ми купи прах и омекотител.Не съм го питала от кой град го е купувал,но ще по попитам тази вечер като се прибере от работа.

# 139
  • Мнения: 2 388
Нямах предвид МЕТРО - а тип МЕТРО ( поне аз така го определям ), какъвто е Kippa например в Лозенград и откъде цял Бургас ходи за перилни препарати и памперси.
Там е най на сметка, в сравнение с остналите магазини и пазари и не подлежат цените на пазарене.

# 140
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Нямах предвид МЕТРО - а тип МЕТРО ( поне аз така го определям ), какъвто е Kippa например в Лозенград и откъде цял Бургас ходи за перилни препарати и памперси.
Там е най на сметка, в сравнение с остналите магазини и пазари и не подлежат цените на пазарене.

Чета през редовете,редактирах си мението GrinningРазбрах какво имаш предвид,ама докато захапя........ Mr. GreenКупил го е от Тикирдак,току що се прибра и го питах.

# 141
  • Мнения: 4 292
Персил 10кг. е 18лв. какви са тези цени по 30лв. newsm78
Сериозно ли?  Confused Че аз значи давам двойно повече.

# 142
  • Мнения: 2 388
Персил 10кг. е 18лв. какви са тези цени по 30лв. newsm78
Сериозно ли?  Confused Че аз значи давам двойно повече.

Не съвсем. Simple Smile Защото мисля, че е 18 на лева на промоция, ако не го хванеш е да речем 20 и малко отгоре ( пак зависи и по какъв курс купуваме лирата ).
Пък, ако си го купиш от България ( малко трудно вече, защото отскоро вече давали по един прах в кола ) ще ти излезе над 30 лв. Simple Smile

# 143
  • Мнения: 4 292
Ми евтино си е пак. Направо се изкушавам да направя една разходка до Турция, но за съжаление нямам време. Чувам, че и памперсите били по-евтини и качествени.  newsm78

# 144
  • Мнения: 2 388
Ми евтино си е пак. Направо се изкушавам да направя една разходка до Турция, но за съжаление нямам време. Чувам, че и памперсите били по-евтини и качествени.  newsm78

 Simple Smile За по-качествени незнам, а и незнам откъде си?
За Бургас - билет отиване и връщане +памперси + прах ( голяма разфасовка ) излиза по-евтино, отколкото да си купиш оттук.
Почти всичките ми познати практикуват така.
Събота или неделя тръгват сутринта за Лозенград и се връщат следобед с пълни торби + една разходка все пак.
А и колко други неща на сметка има, не ти е работа. Crazy

Обаче вече достатъчно разводних темата. Blush

# 145
  • Мнения: 1 732
ходих до одрин преди коледа.пазарува се от складове-персил е 20лв.-9 кг,омекотител-4 л.-6 лв.,а памперсите също са много евтини на памперс са.еднодневна екскурзия до одрин е 35 лв,аз съм от пазарджик.извинявам се за спама.

# 146
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


А и колко други неща на сметка има, не ти е работа. Crazy


Баклавичка,баклавичка, Mr. Greenжалко че съм на диета. Crossing Arms
Аз да попитам Лозенград ново име на някой град във Турция ли е? Blush
Не ми се смейте но съм слаба в географията.

# 147
  • Мнения: 2 926
Не знам за кои точно турски прахове говорите, но онзи ден за първи път си купих турски Персил - 9 кг.
В Димитровград на пазара, турците носят перилни препарати, та от тях.
Искам да ви кажа, че турският Персил няма нищо общо с Персила с който съм прала до сега.
Майка ми си взе Ариел - същата работа.
Първо - слагам тонове и пяна вечно няма.
Второ - Въобще не пере като хората.
Трето - аромат няма никакъв.

Но пък гръцките прахове за направо божествени.
В момента пера със Скип - 7 кг. концентрат за 18 евро.
Няма такъв прах!В момента в който отворя кутията, цялата къща ухае.
Слагам съвсем малко и пере жестоко.
А като простра дрехите на терасата, целият двор ухае с часове.

# 148
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не знам за кои точно турски прахове говорите, но онзи ден за първи път си купих турски Персил - 9 кг.
В Димитровград на пазара, турците носят перилни препарати, та от тях.
Искам да ви кажа, че турският Персил няма нищо общо с Персила с който съм прала до сега.
Майка ми си взе Ариел - същата работа.
Първо - слагам тонове и пяна вечно няма.
Второ - Въобще не пере като хората.
Трето - аромат няма никакъв.

Но пък гръцките прахове за направо божествени.
В момента пера със Скип - 7 кг. концентрат за 18 евро.
Няма такъв прах!В момента в който отворя кутията, цялата къща ухае.
Слагам съвсем малко и пере жестоко.
А като простра дрехите на терасата, целият двор ухае с часове.

Ами не знам.....аз и по горе писах,че съм страшно доволна от турският Ариел(Персила не съм го ползвала)Мирише си божественно бих казала и праха и омекотителя и дрехите най-вече на децата се изпират безупречно. Thinking

# 149
  • Мнения: 4 292
Аз имам един въпрос, че нещо съвсем се загубих в превода. Тези прахове евро компат ли са?  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт