Ние сме 240 000 - това е АРМИЯ! Не трябва повече да мълчим!

  • 1 015
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, Приятели. Късно снощи бях пред БТВ с още около стотина човека с моите проблеми и няколко празни колички. Приятели, всички вие които бяхте там, гледахте "Шоуто на Слави " или просто някой ви е разказал, мисля, че е време да спрем да МЪЛЧИМ. Двеста и четиридесет СМЕШНИ депутати, някакви си СМЕШНИ комисии, разни дебели лелки и чичковци искат да ни ОТКРАДНАТ не парите, а МЕЧТИТЕ. Искат с нашите мечти да си купуват коли и да си правят бил бордове и брошури! Те са  240 човека ние обаче сме 240 000! Трябва ли да оставим някакъв смешен депутат да се подиграва с нас и да казва, че той можел да прави бебета добре?!? Стана ясно, че благодарение на Слави Трифонов вече ни чуха доста хора. Радващо е, че и той се захвана да не "оставя така нещата". Разбра се с д-р СТАМЕНОВ, д-р Табакова и Ана  да продължи темата в сряда вечерта  и да не "ОСТАВЯТ ТАЗИ РАБОТА ТАКА!" Който не е гледал шоуто да пита приятели и близки да му го разкажат. Може да ми звънне и на мен без да се притеснява 089 869 1914 аз ще му разкажа всичко. Приятели аз мисля, че ние също трябва да сме там!!! Не само да сме там, а да сме МНОГО! И не да мълчим, а да си направим пред БТВ в градинката едно „Коледно парти”! Да си вземем хапване, пийване, почерпка и да си празнуваме, за да ни видят, че не сме болни. Не сме се отказали да  следваме мечтите си и няма да се предадем ! Поканете приятелите си, близките си, вземете домашните си любимци и елате в градинката на БТВ в сряда 17.12.2008.г. в 19.30.часа. ЧАКАМЕ ВИ!

# 1
  • Мнения: 284
"сряда 17.12.2008.г. в 19.30.часа. ЧАКАМЕ ВИ"

АЗ ЩЕ СЪМ ТАМ

# 2
  • Мнения: 4 700
Не съм в България, но смея да приzова, всчки, които могат да отидат в сряда пред БТВ. Окаzва се, че в наШата мила родина, ако ние не си помогнем, няма кой да го направи.

# 3
  • Мнения: 63
Ние сме с теб!
Сряда 19.30 часа – нека този път бъдем много повече от 100 човека!

Депутатите, които ще гласуват в сряда трябва да погледнат по-далече от носа си и да ни видят – ВСИКЧИ НАС!

# 4
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
И аз гледах снощи както винаги останах без думи и потресена от случката която разказа това момиче не съм в Бг за да присъствам но ви подкрепям и дано се даде повече гласност на този проблем искренно се надявам Слави да разбере кои е аджеба този хубавец в парламента дето е такъв мъжкар айде стига вече такива простаци да ни управляват 4е сме за резил навсякаде
между другото в Испания където живея безплатните опити за инвитро за 3 моя приателка си ги прави

# 5
  • София
  • Мнения: 1 197
ТАМ СЪМ!!! но няма ли да е късно? защо не се съберем през деня пред парламента???

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:44 от atadar

# 6
  • Мнения: 129
Зад вас съм момичета. Не съм от София ,но духом ще бъда с вас! Peace

# 7
  • Мнения: 284
atadar аз съм на работа до 19 00 и мога да се измъкна 40 мин по рано но не мога да дойда през деня
За мен лично е по добре да е от 19 30.
Но ако има момичета който могат да се съберат през деня би било хубаво

# 8
  • София
  • Мнения: 1 197
разбирам, че е работен ден, затова задавам въпроса и ако ще можем да се съберем там съм!!

# 9
Здравейте всички,
снощи бях меко казано ужасена и останах без думи, гледайки и чувайки за наглостта и безочието на нашите управляващи. Как може да са толкова НАГЛИ........................???????????
 #Cussing out #2gunfire

# 10
  • Мнения: 9 973
подкрепям,но ми късен часа за да дойда лично Tired Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 908
Ще направя всичко възможно да дойда,а къде е градинката на БТВ,че нещо не се сещам newsm78

# 12
Градинката на БТВ е самата полянка пред телевизията.Пред кино Люмиер. Малкото НДК. Дано да съм бил полезен. Радвам се на интереса.

# 13
  • София
  • Мнения: 375
аз също ще съм там...
крайно време е вече да ни чуят

# 14
  • Мнения: 1 622
И ние с мъжа ми бяхме снощи и се радвам на предложението да се съберем отново утре вечер от 19-19,30 ч пред БТВ. А искате ли да пеем "Нека бъде светлина" на Подуене Блус Бенд? Мога да донеса CD плейър, а може всеки да донесе и друга тематична музика? Защото снощи малко нямаше настроение сбирката, нека утре да покажем на какво сме способни!

Общи условия

Активация на акаунт