Пъпчици

  • 878
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте,искам да попитам мамите имали ли са проблеми с памперсите,изпъпчвали ли са се бебетата ви,какви мерки сте взимали...с какво сте сменяли памперсите или някоя марка от която сте доволни.Ние почти месец вече имаме едни ситни пъпчици и ту се махат и пак се появяват,докторката ни каза,че докато не махнем памперсите няма да се изгубят нацяло.Но мене вече започва да ме притеснява Sad дайде съвет.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
След измиване винаги намазвах навсякъде с преварен зехтин и проблем не е имало.При леки зачервявания върху зехтина намазвах с крем Бочко със смрадлика и до сутринта нищо не оставаше.

# 2
  • Мнения: 245
Ние сме използвали за подсичане само Pavloderm.



# 3
Здравей, ние имаме същия проблем само че + силно зачервяване. Пробвахме крем Бочко, Певизон,Пенатен,Бъбчен, кремчето на Сабамет,Фенистил на капки, масло от чаено дърво,преварена свинска мас + лайка и един куп други мазила изписани от педиатър и кожен. Но проблема се реши като махнахме памперсите, не сме ги махнали напълно защото сме едва на 8 месеца, слагам ги само за пред нощта а през останалото време сме по пликченца. Ефекта беше положителен още на втория ден се изчисти малката и сега няма нито пъпчи, нито зачервяване. Просто се оказа че е алергична към памперсите. Така че пробвай за ден два, без памперси.......и виж дали има ефект.

# 4
  • Мнения: 52
Ох ами сега в този студ как без памперси?Нащо определено не е подсичане,а са си ситни пъпчици Sad

# 5
Тея ситни пъпчици ги знам и ние имахме , от Памперс минахме на Либеро и го държах гол доста време , просто загрей добре стаята и остави бебока да рита Simple Smile Също така фенистил гел може да пробваш, но пак се консултирай с педито. Naughty

# 6
  • Мнения: 52
а бихте ли ми казали кремчето на А-дерма дермалибур,подходящ ли е ?

# 7
  • Мнения: 40
 ние имахме подобен проблем. По крачетата и по тестисите му се бяха появили едни червени мехурчета. Педито ни изписа разтвор от пиоктанин (ползвахме го 2 дни, като ако решите да го ползвате туширайте само зачервените места и то максимум по 2 пъти).После съм го мазала с крем Pavloderm и мехурчетата изчезнаха на 3-тия ден. Аз мисля, че при нас това се получи като сменихме памперсите. А сега отново се върнахме на Pampers.

# 8
  • Мнения: 52
Утре ще я заведем на кожен да видим какво ще кажат.

# 9
  • Мнения: 52
От памперси,от спарване,мокри кърпи всичко на куп...

Общи условия

Активация на акаунт