Не е носталгия по миналото, просто тема за усмивка

  • 1 014
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Случайно докато се ровех в нета попаднах на това: http://slackpack.net/?q=node/848
След като изчетох докрай текста - се усетих, че през цялото време съм се усмихвала. Обхвана ме едно особено приятно чувство (не носталгично) - просто ме обзеха спомени от онези детските, безгрижните години. Реших да го споделя с Вас, като се надявам на поне една усмивка. А при желание можем и да  допълним първата част от този текст - всеки със спомените си от онези години, детските. Надявам се да се получи една разтоварваща тема - тема за усмивки.

# 1
  • Мнения: X
А случайно да си попадала на темата- златно яйчице ? Wink

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
... А при желание можем и да  допълним първата част от този … дини, детските... Получава се една разтоварваща тема - тема за усмивки... вече 108 страници.
Ела там Hug

# 3
  • Мнения: 320
Пропуснала съм я и много съжалявам.
Случайно докато се ровех в нета попаднах на това: http://slackpack.net/?q=node/848
След като изчетох докрай текста - се усетих, че през цялото време съм се усмихвала. Обхвана ме едно особено приятно чувство (не носталгично) - просто ме обзеха спомени от онези детските, безгрижните години. Реших да го споделя с Вас, като се надявам на поне една усмивка. А при желание можем и да  допълним първата част от този текст - всеки със спомените си от онези години, детските. Надявам се да се получи една разтоварваща тема - тема за усмивки.
Ще се включа обезателно.
Благодаря Ви момичета  bouquet  bouquet  bouquet, ама че съм заспала - то цяла тема имало. Извинявам се за пропуска - грешката е в моя телевизор. Ще се видим в златно яйчице, но първо ще я попрегледам

# 4
  • Мнения: 247
Вече има тема и то доста обемна - цели 108 страници. Това заглавие е сходно и не виждам кой знае каква разлика, освен някой да е пропуснал да се разпише там.  Букета от рози е за първата авторка, а за подражателите - сори.... Grinning

# 5
  • Мнения: 3 447
Вече има тема и то доста обемна - цели 108 страници. Това заглавие е сходно и не виждам кой знае каква разлика, освен някой да е пропуснал да се разпише там.  Букета от рози е за първата авторка, а за подражателите - сори.... Grinning
Значи букетът от рози е за мен и темата ми за 80-те, мерси  Grinning
За съжаление не мога да я намеря в архива, но мисля, че 10 цента беше писала там в предишното си прераждане  Simple Smile

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Да, къде изчезна тази тема на Дона? Тя май също беше номинирана за тема на годината преди 2-3 г.

# 7
  • Мнения: 919
Случайно докато се ровех в нета попаднах на това: http://slackpack.net/?q=node/848
След като изчетох докрай текста - се усетих, че през цялото време съм се усмихвала. Обхвана ме едно особено приятно чувство (не носталгично) - просто ме обзеха спомени от онези детските, безгрижните години. Реших да го споделя с Вас, като се надявам на поне една усмивка. А при желание можем и да  допълним първата част от този текст - всеки със спомените си от онези години, детските. Надявам се да се получи една разтоварваща тема - тема за усмивки.
Аз също го прочетох с усмивка и някак ми стана същевременно и тъжно. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 710
Боже, колко съм умна  Mr. Green Ама не съвсем)))
Идеята, ах идеята... темата на Донето беше супер,  в случая не мислих за дублиране на нейната тема. Нещата се случиха доста прозаично - вечер, 10 цент'с  си лежи на кълка на дивана , дава си мненията във форума, а с едно око гледа телевизия - вижда една реклама на Енел, дето един човечец върти копчето на радиото и разни такива забравени движения.. като ставането да си увеличиш звука на телевизора.. или поставянето на игличката на плочата... накрая го учат да не се размотава, а да плаща всичко онлайн.
Eто я http://www.youtube.com/watch?v=VKVYuSmzw34  , има и още от серията.
Тя темата всъщност беше/е за тези движения, да се сетя още такива , но разбира се напусна тясната си орбита и полетя в безкрайността. И така, хубави теми, топли чувства, мили спомени се събраха в последствие (вж подписа)
Г–жа Бу обобщи Яйцето в своя блог , а после тръгна по белия свят!
( за да се върне пак тук).

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 20:36 от 10cent's

Общи условия

Активация на акаунт