Мъжът ми си разрани бенка

  • 3 984
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Съпруга ми има на гърба една бенка,от тези които са релефни!Преди няколко дни в банята я одраскал с гъбата,на другия ден на облегалката в колата,после на дивана,сложих му лепенка да не я разранява повече.Обаче много ме е страх,отказва да иде на лекар за "такава глупост" ooooh!.Как да му помогна,като е толкова несериозен от здравна гледна точка.Кажете имали ли сте подобен проблем.Да го мажа ли с нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Просто я наблюдавай.Най-вероятно ще мине.И моето дете си беше одрало една бенка и мина.

# 2
  • Мнения: 24
Здравей!
Не искам да те плаша,но е по добре да се отиде на дерматолог,за да се види каква е бенката.И аз преди два дни си разраних една и вчера бях да ме прегледат и ми изписаха антибиотичен крем.След вторичния преглед ще ми казат дали се налага оперативно отстраняване.Но тя е на такова място ,което предразполага често разраняване и страх,не страх май  ще се навия на махане... Cry

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз имам координати на един лечител в Пловдив, който маха бенки с изобретено от него лекарство, така ми махна на мен няколко, а дядо ми излекува от рак на кожата на носа (Бог да го прости, той почина от съвсем друго нещо, нямаше връзка с рака на носа). Много хора са доволни от него, чувала съм и за 2-3 недоволни. Принципът е следният: с намазването се унищожават всичките клетки на съответното място, става коричка, която пада след известно време и отдолу е вече здравата кожа без раковите клетки. Но този човек се навива да лекува само ако бенката не е била оперирана newsm78 Незнам дали мога да ти бъда полезна в твоя случай, но ако те интересуват координатите на този човек, пиши ми на ЛС.

# 4
  • Мнения: 623
Мъжете са големи образи: или ги е страх да не са болни от нещо тежко или пък ги е страх да не се изложат пред лекаря че си въобразяват
Ей затова казват "такава глупост"

Хубаво е да отиде на лекар и за извинение може да ползва" Жената ме накара, знам, че не е нещо страшно"
А жена му може да стои до него и да потвърди.
Отива при личната и тя би трябвало да го изпрати където трябва.
Може и директно при кожен лекар.
Въпреки, че схемата не е много удачна но се пак е за предпочитане. Но се въздържам да ти кажа къде смятам, че трябва да се отиде директно.

А защо трябва да отиде на лекар: бенка не се разранява така лесно с гъба в банята
После в колата, после на дивана
Звучи ми страшничко

Общи условия

Активация на акаунт