капсули Пуера

  • 3 179
  • 11
  •   1
Отговори
# 1
# 2
силно се надявам,наистина да нараства бюста,като започна да ги пия,ще споделя дали има ефект Peace

# 3
силно се надявам,наистина да нараства бюста,като започна да ги пия,ще споделя дали има ефект Peace
вече ги пия,направих първият курс от 15 дни прием,и смея да кажа,че има надежда,все пак не очаквам чудеса,може би някакви милиметра са нарастнали,ще видиме по-нататък Grinning

# 4
  • Мнения: 18
hey zdrawei
kakwo stana s pieneto na kapsulite, imashe li efekt?

# 5
  • Мнения: 4
Пиеш ли още Пуерата и затвърждава ли се ефекта?

# 6
  • Мнения: 5 647
Вие сериозно ли вярвате на такива неща?

# 7
  • Мнения: 7 723
Олеееееееееееееле! И тука ли такава тема се появи? ooooh!
Що за наивници сте, значи? ooooh! Joy

Преди време имаше тема за Пуерата.
Доста се изписа в нея (ще я потърся сега)
....и още нещо- дори самата аз ги пих.
Не ми пораснаха циците Crossing Arms

п.п....ето и доста материал по темата.
Отдели време и прочети всичко. От полза ще ти е  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153061.0

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:55 от Руска

# 8
  • Мнения: 6
Момичета, не ги пийте за бога. Незная на другите как действат , но аз дадох 40 лв за да се почуствам толкова зле. Освен това получих и вагиноза. беше ми гадно, много гадно.

# 9
Въпреки, че изчетох няколко пъти тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153061.0 реших все пак да ги пробвам. Купих си 3 опаковки Пуера.

След първата опаковка нямаше абсолютно никакъв ефект, освен че цикъла ми закъснява вече със  7 дена и почвам да се тревожа страшно много. Започнах и 2-рата опаковка и гърдите ми съвсем омекнаха и изчезнаха. При мен има обратен ефект. Ужас!!искам поне цикъла ми да дойде и да стане пак редовен.

# 10
  • Мнения: 7 723
Въпреки, че изчетох няколко пъти тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153061.0 реших все пак да ги пробвам. Купих си 3 опаковки Пуера.

След първата опаковка нямаше абсолютно никакъв ефект, освен че цикъла ми закъснява вече със  7 дена и почвам да се тревожа страшно много. Започнах и 2-рата опаковка и гърдите ми съвсем омекнаха и изчезнаха. При мен има обратен ефект. Ужас!!искам поне цикъла ми да дойде и да стане пак редовен.
ooooh! ТомА НевЕрни.... Joy Joy Joy
....ще ти дойде....споко  Hug

# 11
Ще продължа с моята история, за да си направите сами извода за тези капсули Пуера. Та след като почнах да ги пия за първи път с началото на менструацията ми, цикъла ми който е по-редовен от часовник закъсня с 5 дена и си направих тест за бременност, който се оказа отрицателен. Имах само два полови контакта със съпруга ми единия веднага след цикъла някъде на 7-мия ден, а другия след като направих теста за бременност и се успокоих. След още една седмица закъснение направих тест отново и се показа втора съвсем лека чертичка, а вече бях започнала втората опаковка пуера въпреки че мензиса ме не дойде. Отидох на лекар и констатира малка бременност която съм заченала на 33 ден когато съм си мислила че цикъла ще ме дойде вече. по мое желание ми би инжекция за прекъсване на временността и даде лекарства за контракции на матката, но не стана работата след още една седмица направих аборт в Света София - с пълна упойка и вакуум после пих доксициклин и още две лекарства. А забравих да кажа яйцето беше кухо така че при всички положения се налагаше аборт. Имам две деца, но никога не съм чувала за кухо яйце. Ще потърся инфо в Интернет, но момичета не пийте тези лекарства ли са  добавки ли са тъй наречените пуера объркаха тотално цикъла ми и гърдите ми не пораснаха и с 1 см.

Общи условия

Активация на акаунт