Случвало ли ви се е ?

  • 559
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Копирам си въпроса и  тук, надявам се някой да може да помогне със съвет.

Цитат
Здравейте! Искам да попитам нещо ...
Преди известно време правих поръчка от "Дрес фор лес", която пристигна след 6-7 седмици. След четири седмично очакване обаче писах и-мейл до сайта, че не съм получила поръчката си (която впоследствие получих).
Вчера ми дойде банковото извлечение и видях, че са ми върнали парите.
Междувременно ме викаха за справка от митницата, за да подписвам някаква декларация дали съм получила пратка или не (все пак съм се подписала срещу колета) 
Въпросът ми е , слувало ли ви се е нещо подобно и как би следвало да реагирам ? Аз ли да им пиша за парите? Те ли ще си ги дръпнат пак (ако има от къде  )?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мисля, че е редно да им пишеш, че все пак си получила пратката и да предложиш да си я заплатиш.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Мисля, че е редно да им пишеш, че все пак си получила пратката и да предложиш да си я заплатиш.

Аз им писах, въпроса е , че ти си водят някакво тяхно разследване явно, къде е била поръчката толкова време и не знам как точно ще си вземат парите обратно, защото те не са малко и аз не държа такава наличност в картата си  newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ами точно това им обясни и си сложи пари в картата.
Защото ако си ги дръпнат, а няма наличност, не знам дали няма да ти наложат глоба от банката.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Пак им писах и сега ще видим какво ще отговорят .

Общи условия

Активация на акаунт