Възможно ли е гърдите да останат големи?

  • 6 089
  • 128
  •   1
Отговори
Здравейте моят въпрос е свързан с гърдите след кърмене, възможно ли е да останат по-големи от колкото са били преди забременяването. Мой те гърди не бяха малки, но сега определено има голяма разлика..как точно се промениха вашите?
Моите бяха доста кръгли и стегнати средно големи ...сега отново изглеждат така, но по-големи...

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 13:01 от sirena1922

# 1
  • Мнения: 9 776
... възможно ли е да останат по-големи от колкото са били преди забременяването...

Абсолютно НЕ Naughty.

..как точно се промениха вашите?

След първото дете почти нямаше промяна. Сега ще видим. Как ще бъде при теб - зависи от еластичноста на кожата ти Peace.

# 2
  • Мнения: 1 187
Аз съм вече с чашка С, при В преди това. Но не знам дали са се уголемили или промяната в размера е от промяната на формата.  newsm78

# 3
  • Мнения: 9 776
Сега се сещам, че промяна към увеличаване може да има, ако си по-пълна отпреди това.

# 4
  • Мнения: 165
И аз се чудя много?Моите дръпнаха с 2 номера а има още време до големия финал.Да не пропусна факта че и стрийте са факт така че си се примирявам с мисълта че ще висят не знам до къде.Дано поне да мога да си намеря подходящ модел сутиени да ми прави гърдите по-хубавки че както съм си свикнала до сега да са все отвън..............със стрийте ще се примитя-няма как да ги оправя ама поне по форма да го докарвам.Аз предлагам като родим и спрем да кърмим да си пуснем пак една тема-какво стана с нашите гърди Hug

# 5
  • Мнения: 4 292
При мен първия път възстановиха първоначалната си форма и големина. Изобщо, никаква промяна, но и кърмих много малко - два месеца. Сега не знам как ще е, но интересното е, че бюстът ми не е много по-различен от преди да забременея и родя, спокойно си влизам в старите сутиени.  Simple Smile

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
При всеки е различно ..дамм , няма еднозначен отговор  Thinking


При мен гърдите спихнаха  Crazy т.е. върнаха си предишния малък размер да му се неФиди   Crossing Arms

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моите върнаха първоначалния си размер и форма  Peace

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Моите върнаха първоначалния си размер и форма  Peace

Как ми се иска и при мен да бъде така. След първото дете минах на по-голям размер чашка. Сега с второто ще видим. Искам си гърдите преди ражданията, но половинката не иска - така повече му харесвам Wink

# 9
  • Мнения: 9 814
Моите и до сега си останаха по-големи, с малко, но все пак е нещо.....

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, не остават големи. Какъвто ти е генът- това е.
Моите след 3 години кърмене си останаха същите. Е, поспихнали  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 252

Постепенно с намаляване на кърменията си върнаха предишния вид. Сега сме вече само на едно кърмене.

# 12
  • Мнения: 2 521
При всеки е различно ..дамм , няма еднозначен отговор  Thinking


При мен гърдите спихнаха  Crazy т.е. върнаха си предишния малък размер да му се неФиди   Crossing Arms
С първото и при мен така се получи..за съжаление TiredСега се надявам с малкия като спра да кърмя да си останат по-големички Praynigама едва ли Thinking

# 13
  • Мнения: 790
Качих 2 чашки и аз, дано се върнат. И аз и мъжа ми си ги харесвахме повече преди.

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Възможно е.Преди да забременея носих чашка В.По време на бременността и кърменето стигнах до чашка С и Д, и до сега си останаха така големи.А не е до кг,защото сега съм много под кг ,с които забременях.

Общи условия

Активация на акаунт