Ако има запознати...

  • 657
  • 3
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Вчера, докато течеше финалът на поредния Биг брадър, се замислих за скъпата мебелировка, посудата, оборудването, ако щете даже и за възглавниците.  Embarassed
Някой знае ли какво се случва с всичко това, след като в началото на следващия Биг брадър къщата ще бъде преоборудвана с нови попълнения? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 841
Вчера, докато течеше финалът на поредния Биг брадър, се замислих за скъпата мебелировка, посудата, оборудването, ако щете даже и за възглавниците.  Embarassed
Някой знае ли какво се случва с всичко това, след като в началото на следващия Биг брадър къщата ще бъде преоборудвана с нови попълнения? newsm78

Честно да ти кажа, зададох си същия въпрос още в началото на предаването, когато показваха къщата. А като ме загризе любопитството, не мирясвам  Embarassed За съжаление нямам познати в Нова или в другите фирми, близки до продукцията, та единственото, до което успях да се добера като информация е, че мебелната фирма, предоставила креватите, ще си ги вземе, и ще ги продаде с намаление като "стоки с транспортни дефекти"  #Crazy. С останалите мебели, електроуреди и т.н. нямам представа какво се случва, но е възможно също да ги връщат на фирмите, които са им ги предоставили.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 457
На мен ми харесаха фотьойлите от самолета! Но не бих отказала и кухнята с цялото и обзавеждане!

# 3
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ами мебелите и уредите - хубаво, а чаршафите и другите неща (не че съм ги замислила чак толкова, но... женско любопитство  #Silly Mr. Green ).
И се питам кой ли би си купил артикул "моноблок 'Биг брадър 4'  - малко употребяван"?!  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт