За лицето

  • 2 055
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Какви продукти са подходящи за почистване на лице?
Кои марки са по-добри?

От извесно време забелязвам че кожата на лицето  ми не е осбено приветлива - появяват се някакви пъпчици. Предполагам е от храната и климата.
Препоръчайте нещо добро като марка и качество.

# 1
  • Мнения: 2 672
аз си го чистя с тоалетно мляко и тоник - като редувам с една гел пяна на Ейвън

# 2
  • Мнения: 1 873
Зависи какъв тип е кожата ти - суха, мазна, комбинирана, чуватвителна...според това си търси козметика.

# 3
  • Мнения: 1 014
Като марки бих похвалила Шанел и Клиник.

# 4
  • Мнения: 7 186
Тоалетното мляко нещо не го долюбвам, измивам си лицето с гел- пяна, за почистване ползвам тоник. В момента имам на "Ейвън" и от двете и много добре ми действат. Трябва да избереш серия според типа кожа, който имаш, независимо каква марка взимаш.

# 5
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам само Розова вода  Peace

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам само Розова вода  Peace
Тая розова вода за какво се ползва? newsm78 Нещо като тоник ли? И къде се продава евентуално?  Simple Smile Ша зема да пробвам и аз, май само тва не съм опитала още... Tired

# 7
  • Мнения: 1 153
аз ползвам гел за измиване на лице и от време на време и тоник, а марка няма да ти препорачвам ти сама трябва да прецениш какво ще ти впасне на кожата Wink

# 8
  • Мнения: 1 153
забравих да спомена че и 2 пъте седмично използвам ексфолиант за лице

# 9
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам само Розова вода  Peace
Тая розова вода за какво се ползва? newsm78 Нещо като тоник ли? И къде се продава евентуално?  Simple Smile Ша зема да пробвам и аз, май само тва не съм опитала още... Tired

Мммм да, нещо като тоник е Rolling Eyes Ето нещо по въпроса.
Прави ми кожата много мека, освежава я и мирише хубаво Grinning
Купувам я от аптеките, но и в магазините за козметика я има /около 1лв./

# 10
  • Мнения: 7 186
Мммм да, нещо като тоник е Rolling Eyes Ето нещо по въпроса.
Прави ми кожата много мека, освежава я и мирише хубаво Grinning
Купувам я от аптеките, но и в магазините за козметика я има /около 1лв./

10х!   bouquet
Като ми свърши тоника ще я пробвам задължително.  4470

# 11
  • Мнения: 4 244
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти

# 12
  • Мнения: 444
В момента ползвам тоник на Ейвън и съм доволна! Преди това много бях доволна от продуктите за почистване на Ив Роше! Редовно си правя и маски с хума и ефекта е невероятен, кожата се избелва и става страшно нежна! Трябва само когато си правиш маската никой да не те притеснява, т.е. да си сама  защото хумата се втвърдява и стяга и няма да си особено хубава гледка, а ако има и някой който да те засмива става гадничко! Laughing

# 13
  • Мнения: 1 616
Аз измивам лицето си с гелове- сега ползвам зеления на "Елеа" за мазна кожа.

# 14
  • Мнения: 46 477
Аз ползвам Нивеа.
С розовата вода да внимават майките със суха кожа, цялото ми лице се обели  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт