Свински бъбреци-как?

  • 5 295
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Моля,някой ако знае как се приготвят да сподели.

# 1
Аз не съм приготвяла, но баща ми преди няколко години беше направил страхотни бъбречета. Едно от най- вкусните неща, които съм яла някога
 newsm74
Разрязваме бъбреците по дължина ( не до края) Овалваме ги в подправки- сол, черен пипер и кимион, слагаме подправки и в разреза. Завиваме ги с парче от булото. Подреждаме в тавичка и оставяме в хладилника за час-два. Печем на скара до готовност, като внимаваме да не разкъсаме булото при печенето....

И задължително се хапват с чаша червено вино!

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Бъбреци ядох един-единствен път и ми е за последно! Накиснах ги във вода и оцет уж да се отмиришат. После ги изпекох на скарата. Смрад на пикоч, та не се трае...Реших да ги доготвя в тиган с лук и кисело зеле....
Два дни къщата миришеше на кенеф...  Sick

# 3
  • Мнения: 376
За да станат бъбреците вкуси и да не миришат на кенеф както е казала Ерика , като се разрежат на две , всичките бели неща от вътре трябва да се изчистят идеално. След което се измиват и не е нужно дори да се киснат. Много добре стават пържени и поръсени с къри , чудесно мезе.

# 4
  • Мнения: 589
За да станат бъбреците вкуси и да не миришат на кенеф както е казала Ерика , като се разрежат на две , всичките бели неща от вътре трябва да се изчистят идеално. След което се измиват и не е нужно дори да се киснат. Много добре стават пържени и поръсени с къри , чудесно мезе.
Ето това е тайната на бъбреците!

# 5
  • Мнения: 936
Готвила съм няколко пъти, стават вкусни. Първо ги изчиствам от белите неща и измивам добре. После ги правя на яхнийка - задушавам ги леко с лук, малко моркови, може и картоф. Доливам вода, доматен сок малко, добавям подправки. В соса слагам и вино, накрая сгъстявам с малко брашно. Бързо, лесно и вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт