Да направим с грижа и любов

  • 504
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте , мили майчета. Моля Ви , помогнете ми! Казвам се Нели Войнова и в момента работя по проект за откриване на детски клуб. Аз самата съм икономист и все още нямам дечица, но съм се обградила с цял отбор мами ентусиастки и специалисти по педагогика, които да ми помагат, за да направим нещо наистина качествено. Нашата идея е  развлекателно-образователно заведение, в което не само малчуганите да се забавляват и развиват, но и техните родители да могат спокойно да ги поверят на нашите грижи, както и да се усъвършенстват и забавляват заедно с тях в специализирани мероприятия. Отворени  сме за идеи и съвети от всякакво естество. Моля Ви , споделете ни от какво Вие и Вашете дечица имате нужда ( както като услуги, така и като материална база). Благодаря Ви много. Очаквам с нетърпение Вашите мнения и препоръки!

# 1
  • Мнения: 7 831
7. ....

Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете с … 85;ас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни, политически проучвания - обръщайте се към НетИнфо АД.

Общи условия

Активация на акаунт