Добри детски кухни в София, които доставят по домовете??

  • 1 017
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 796
Скъпи майчета, отново да започна тази тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121977.msg2291424  , тъй като е минало време и ме интересува има ли някоя детска кухня, която бихте препоръчали? newsm78
Пробвах Ози преди месец и се отказах, тъй като Дария ядеше само пилешките ястия. А за десерт предлагаха само безвкусни много сладки кремове (незнам дали с истинско или сухо мляко) и кисел от нектар (?!!). Но не сме пробвали другите. Утре ще се запиша за 1 седмица пробно, но се чудя все още към коя кухня... Rolling Eyes
Ние сме в Лозенец и ако някой е доволен от местната детска кухня, също ще ми бъде интересно да разбера подробности. Peace
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 15 379
Частна кухня не съм пробвала. Записах го септември в държавна кухня и съм доволна. Вземам храна от ДЯ "Ралица", която е в Лозенец. Друга държавна кухня в Лозенец е "Мики Маус", като и за нея съм чувала добри отзиви. Може да пробваш. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 796
Частна кухня не съм пробвала. Записах го септември в държавна кухня и съм доволна. Вземам храна от ДЯ "Ралица", която е в Лозенец. Друга държавна кухня в Лозенец е "Мики Маус", като и за нея съм чувала добри отзиви. Може да пробваш. Simple Smile
Благодаря! Peace Предполагам, че адресите ще ги намеря в списъците на детски кухни.

# 3
  • Мнения: 3 157
Аз засега съм доволна от Ози-нали знаеш,че може да поръчаш само това от менюто,което ти харесва-например без десерт.Въпросните кремчета наистина са отвратителни,а миналата седмица от 5дни,4 имаше само крем(крем лимон,крем шоколад,крем ванилия,крем малина)-направо прекалиха #Cussing out
Другия вариант,за който се  сещам е Хер бебе-около мен почти всички майки поръчват оттам и са доволни-недостатък е,че трябва да дадеш 10лв за амбалаж(3бурканчета) и ако не ти хареса си оставаш с бурканчетата и се прощаваш с 10-те лв.

# 4
  • Мнения: 15 379
Не знам в коя част на Лозенец живееш и коя от тези 2 кухни ще ти е наблизо - "Ралица" е в долната част на квартала, съвсем близо е до Перловската река, а "Мики Маус" е на бул."Свети Наум", точно над руското училище.

# 5
  • София
  • Мнения: 796
Благодаря ви за информацията! Peace
Живеем срещу МОЛа почти. Май и двете са ОК като разстояние, стига да не вали. Simple Smile
А за тези Хер Бебе бяха писали, че миришели много зле бурканчетата (в предната тема). Иначе в сайта звучи добре менюто... А ти защо предпочете Ози все пак?

# 6
  • Мнения: 3 157
Предпочетох Ози,защото така ми препоръчаха-една приятелка е изредила почти всички кухни и каза,че детето и харесва най-много тях(с изключение на десертите,което се оказа 100%вярно).Аз започнах от миналата седмица с кухнята,преди това аз му готвех и очаквах,че ще яде по 2-3лъжички,но за моя голяма изненада си изяжда цялото основно ядене и супата-та съм доволна засега оттях,в момента,в който ни писне от тях ще пробвам и други кухни.

Общи условия

Активация на акаунт