Отговори
  • Мнения: 218
ПОДКРЕПЕТЕ  ПЕТИЦИЯТА   За Равнопоставеност на бременни бъдещи майки относно 410 дни платено майчинство

http://www.bgpetition.com/410-dni-i-ravnopostavenost-na-bremenni … -maiki/index.html

# 1
  • Мнения: 9 973
laraCROFT ако не си го прочела в другата тема тук също ще го напиша:
Коригирай частта в която пише "всички регистрирани към 31.12.2008" с "Всички с термин преди 01.10.2009", за да има наистина равнопоставеност.
а тези жени нямат ли право на подкрепа????????

# 2
  • Мнения: 218
    *  `Деси` Въобще няма да ти пиша специално на теб ,научи се да четеш първо и пишеш ,

и няма да постигнеш нищо просто ,каквито и задни намерения да имаш ,
 ще се изложиш до край
Петицията е за бременните по настоящем ,който според текста на новия закон именно са разделени от датата 01.01.2009 

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
    *  `Деси` Въобще няма да ти пиша специално на теб ,научи се да четеш първо и пишеш ,

и няма да постигнеш нищо просто ,каквито и задни намерения да имаш ,
 ще се изложиш до край
Петицията е за бременните по настоящем ,който според текста на новия закон именно са разделени от датата 01.01.2009 


Lara Kroft, извинявай, ама се излагаш вече много ТИ! Петицията не е за всички бременни вече и точно затова Деси не е съгласна  newsm11. Според теб например аз не съм бременна ли? Пак питам: с какво вашите бебета са повече от моето или на другите които са забременели през октомври, ноември или тепърва декември?! Как може да очакваш да те подкрепи някой, след като ти и компания разсъждавате толкова егоистично? Не очаквам да ми отговориш, отговаряш само на тези които мислят като теб само за собствения си ...,  като някои айде да не казвам, че ще има обидени.

# 5
  • Мнения: 218
Ти си по новия закон ,нямаш ли 12 м. по него?,
 че се гневиш толкова и навсякъде по няколко пъти задаваш този въпрос,нали по него ще имаш достатъчно време ,да си получиш 410 дни платено от заплатата която си се осигурявала,

за последен път ти отговарям и на теб.
Петицията е факт и ти няма да я спреш по този начин ,тъй като гледам само две сте дето саботирате
,а за вас новия закон си е перфектен Wink повече от сигурно е ,че е добър и за бъдещите майки ,

ХОРАТА ПРЕЦЕНЯТ КОЙ КАКЪВ Е ,аз не  чакам преценка от никой спрямо мен самата и много отдавна не се интересувам кой какво точно мисли за мен

Който прецени той подкрепя И сам решава дали да дава подписа си тази Петиция 

# 6
  • Мнения: 1 895
Моля желаещите да коментират петицията да ползват тази тема Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356507.0

Пускането на теми за подписката във всеки подфорум е спам!

Общи условия

Активация на акаунт